Kindle Oasis 3 (10th gen)

8
wrz 10. 2019
Pytanie jest proste: jak i gdzie najtaniej da się kupić wersję 32gb, kolor bez znaczenia (okladka też by się przydała)

z góry dzięki za pomoc
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

8 Komentarzy
@SprzedamOplaZa1MLN Warehouse Deals w Amazonie - jeśli może być taki ze zwrotów. Czasem się pojawiają, musiałbyś regularnie sprawdzać.
Kaban10/09/2019 13:40

@SprzedamOplaZa1MLN Warehouse Deals w Amazonie - jeśli może być taki ze zw …@SprzedamOplaZa1MLN Warehouse Deals w Amazonie - jeśli może być taki ze zwrotów. Czasem się pojawiają, musiałbyś regularnie sprawdzać.


A duże różnice w cenie są? I czy wiesz w jakiej jakości one zazwyczaj są? Otwarte i zwrócone czy używane przez jakiś czas i zwrócone ?
@SprzedamOplaZa1MLN Różnie, czasem to jest 10% ceny, czasem 20-30% mniej. To samo z tym jak były używane. Do tego w okolicach Black Friday pewnie będzie 20% dodatkowego rabatu na Warehouse Deals.

Zamawiałem takie czytniki, były w idealnym stanie, jeden nawet w oryginalnym, lekko uszkodzonym kartonie. Takie produkty są zawsze opisane co jest, czego nie ma, co jest ew. uszkodzone. Można je też oddać w ciągu 30 dni bez podania przyczyny.
Kaban10/09/2019 13:54

@SprzedamOplaZa1MLN Różnie, czasem to jest 10% ceny, czasem 20-30% mniej. T …@SprzedamOplaZa1MLN Różnie, czasem to jest 10% ceny, czasem 20-30% mniej. To samo z tym jak były używane. Do tego w okolicach Black Friday pewnie będzie 20% dodatkowego rabatu na Warehouse Deals. Zamawiałem takie czytniki, były w idealnym stanie, jeden nawet w oryginalnym, lekko uszkodzonym kartonie. Takie produkty są zawsze opisane co jest, czego nie ma, co jest ew. uszkodzone. Można je też oddać w ciągu 30 dni bez podania przyczyny.


A mógłbyś podpowiedzieć jak szukać tego czytnika w Warehouse ? Bo albo nie ma aktualnie żadnego albo ja nie umiem tego szukać
I dodatkowe pytanie czy da się wykorzystać
Kupon $20 z Amazon.com który dawali za błąd cenowy z wd 16tb w roli głównej?
SprzedamOplaZa1MLN10/09/2019 13:56

A mógłbyś podpowiedzieć jak szukać tego czytnika w Warehouse ? Bo albo nie …A mógłbyś podpowiedzieć jak szukać tego czytnika w Warehouse ? Bo albo nie ma aktualnie żadnego albo ja nie umiem tego szukać


Na dwa sposoby - albo szukasz w ogólnej wyszukiwarce Amazon i ustawiasz na Warehouse Deals kategorię wyszukiwania, albo przy produktach, masz cenę za używane (jeśli są dostępne), pod główną ceną. Może teraz nie być aktualnie nic - nie wystawiają po jednej sztuce tylko od razu kilka-kilkanaście.

Nie możesz użyć balansu na koncie z innego Amazonu. DE to DE, ES to ES, COM to COM itp. Ani promocyjnego salda, ani giftcardów.
Kaban10/09/2019 14:10

Na dwa sposoby - albo szukasz w ogólnej wyszukiwarce Amazon i ustawiasz na …Na dwa sposoby - albo szukasz w ogólnej wyszukiwarce Amazon i ustawiasz na Warehouse Deals kategorię wyszukiwania, albo przy produktach, masz cenę za używane (jeśli są dostępne), pod główną ceną. Może teraz nie być aktualnie nic - nie wystawiają po jednej sztuce tylko od razu kilka-kilkanaście. Nie możesz użyć balansu na koncie z innego Amazonu. DE to DE, ES to ES, COM to COM itp. Ani promocyjnego salda, ani giftcardów.


2810858-zXVkD.jpg
czyli teraz nie ma, dzięki za wyjaśnienia

A miałeś w łapkach Oasis 3?
@SprzedamOplaZa1MLN Niestety nie. Wszystkie "zwykłe" generacje tak, keyboarda, wszystkie Paperwhite, ale Oasis ani Voyage niestety nie. To raczej fanaberia i przepłacone modele
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje