Kiedy prawdziwe last

5
lip 20. 2019
siema, planuję wybrać się na wczasy last minute. wylot w okolicach początku sierpnia. kiedy spodziewać się tych prawdziwych lastminute, bo to co teraz jest to jest jakaś tragedia. średnio 2600zl za hotel który jest 4km od plaży
Aktualizacje społecznościowe
Różne
5 Komentarzy
Prawdziwe lasty pojawiają się dzień przed wylotem lub nawet w ten sam dzień. Obserwuj pepperka, cały czas ktoś wrzuca coś ciekawego. Ostatnio była Macedonia za grosze z tym, że właśnie wylot był chyba o 17, a okazja wleciała o 13
Najlepsze last jest w stylu biletu do Melbourne: ... to bardzo rzadki bilet ... jeszcze aktualny ... samolot wyleciał trzy dni temu ... nawet jeszcze nie wrócił.
Edytowane przez: "CiekawskiGeorge" lip 20. 2019
Najlepsze lasty są w ten sam dzień albo dzień przed
Na początku sierpnia może być ciężko z dobrym lastem. Sierpień to okres gdzie wiele fabryk ma przestój i pracownicy są wysyłani na "przymusowy urlop". Wtedy ceny są najwyższe a na ostatnią chwilę zostają tylko nieliczne hotele. Raz czekałem do ostatniego momentu i się nie doczekałem. Mało tego że nie było lasta...w ogóle ofert nie było.

Patrząc na lasty miej na uwadze miejsca w samolocie dla danej destynacji. Jest jeden samolot na połowe hoteli w miejscowości.
Jeżeli ktoś potrzebuje zniżki do bookingu na 100 zł to pozostała mi do oddania (priv)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst