Kava kava - pieprz metystynowy

9
paź 4. 2019
Ktoś ma sprawdzony namiar ? zależy mi na zakupach w Polsce bo na kalmwithkava i Kava Society wysyłka jest droga.
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
9 Komentarzy
W polsce nie można tym
handlować, wiec raczej kiepsko
jak na was to dziala ? rzeczywscie mozna sie wyloozowac po filizance ?;)
To na liście psychoaktywnych / tylko na receptę czy jak to się tam zwie jest ?
ok już mam wg. Wiki:
"Na mocy ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie roślin żywych, suszu, nasion, wyciągów oraz ekstraktów z kavy stało się w Polsce nielegalne (...)
Na mocy rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie wykazu substancji psychotropowych, środków odurzających oraz nowych substancji psychoaktywnych pieprz metystynowy od 21 sierpnia 2018 nie jest już klasyfikowany jako środek odurzający grupy I-N, zatem jego posiadanie zostało zalegalizowane.
Kava nie jest jednak zarejestrowana jako środek spożywczy i suplement diety, więc handel nią na terenie Polski nie jest dozwolony. Można ją legalnie sprowadzać z zagranicy."
Edytowane przez: "eter" paź 5. 2019
WiktorW05/10/2019 14:23

W polsce nie można tymhandlować, wiec raczej kiepsko


Przecież jest legalne .
eter05/10/2019 17:45

To na liście psychoaktywnych / tylko na receptę czy jak to się tam zwie je …To na liście psychoaktywnych / tylko na receptę czy jak to się tam zwie jest ?ok już mam wg. Wiki:"Na mocy ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie roślin żywych, suszu, nasion, wyciągów oraz ekstraktów z kavy stało się w Polsce nielegalne (...)Na mocy rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie wykazu substancji psychotropowych, środków odurzających oraz nowych substancji psychoaktywnych pieprz metystynowy od 21 sierpnia 2018 nie jest już klasyfikowany jako środek odurzający grupy I-N, zatem jego posiadanie zostało zalegalizowane.Kava nie jest jednak zarejestrowana jako środek spożywczy i suplement diety, więc handel nią na terenie Polski nie jest dozwolony. Można ją legalnie sprowadzać z zagranicy."


Zatem dlaczego jest dostępna tutaj magicznyogrod.pl/kav…tml ??
Snowman05/10/2019 22:02

Zatem dlaczego jest dostępna tutaj …Zatem dlaczego jest dostępna tutaj https://www.magicznyogrod.pl/kava_kava.html ??


Ale to już nie do mnie pytanie - sprawdziłe/aś gdzie mają działalność zarejestrowaną? I jak pisałem wcześniej "Można ją legalnie sprowadzać z zagranicy." (wg Wikipedii)
eter05/10/2019 22:13

Ale to już nie do mnie pytanie - sprawdziłe/aś gdzie mają działalność zarej …Ale to już nie do mnie pytanie - sprawdziłe/aś gdzie mają działalność zarejestrowaną? I jak pisałem wcześniej "Można ją legalnie sprowadzać z zagranicy." (wg Wikipedii)


Wiem , ale koszty wysyłki są spore stąd pytanie o namiary na miejscowy sklep.
No raczej juz legalna
rp.pl/Zdr…tml
Edytowane przez: "Kiciuk" paź 5. 2019
Snowman05/10/2019 22:14

Wiem , ale koszty wysyłki są spore stąd pytanie o namiary na miejscowy sk …Wiem , ale koszty wysyłki są spore stąd pytanie o namiary na miejscowy sklep.


"Miejscowy" na 99,9% i tak sprowadza z zagranicy ("handel nią na terenie Polski nie jest dozwolony (...) " wg Wiki).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst