Kaufland - wycofanie żelu pod prysznic Wild Rose - zwiększona ilość bakterii w składzie!

6
paź 4.
Uwaga❗Zapoznaj się z treścią całego ostrzeżenia:
gis.gov.pl/zyw…se/

?Zagrożenie: Firma Kaufland Polska Markety poinformowała o DOBROWOLNYM wycofaniu z obrotu produktu kosmetycznego p.n. Bevola żel pod prysznic Wild Rose.
Decyzja o wycofaniu produktu została podjęta jako środek zapobiegawczy, ponieważ w ramach rutynowej kontroli wykryto zwiększoną ilość bakterii rodzaju Pluralibacter gergoviae. Zgodnie z komunikatem firmy bakterie te występują powszechnie w środowisku. Mogą one prowadzić do zakażeń bakteryjnych w przypadku istniejących uszkodzeń skóry lub u osób o słabszej kondycji zdrowotnej.

?Zalecenia dla konsumentów: Konsumenci są proszeni o zaniechanie używania produktu. Produkt można zwrócić w każdym sklepie Kaufland, także bez okazywania paragonu, otrzymując zwrot pieniędzy za zakup.
191258-Aq6zb.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

6 Komentarzy
Super te Twoje wrzutki. Nigdy bym nie wiedział o tych ostrzeżeniach. Dzięki Szkoda, że nie można plusować dyskusji, bo byłoby wiadomo, że więcej ludzi to czyta. I fajnie byłoby też mieć dodatkową grupę na tego typu wrzutki, np. ostrzeżenia ( @Pepper ).
SirNiedźwiedź04/10/2019 16:08

Super te Twoje wrzutki. Nigdy bym nie wiedział o tych ostrzeżeniach. D …Super te Twoje wrzutki. Nigdy bym nie wiedział o tych ostrzeżeniach. Dzięki Szkoda, że nie można plusować dyskusji, bo byłoby wiadomo, że więcej ludzi to czyta. I fajnie byłoby też mieć dodatkową grupę na tego typu wrzutki, np. ostrzeżenia ( @Pepper ).


Racja, racja!

Najlepiej dodać @Arhewka_Marchewka do obserwowanych!
Dziękuję za takie komentarze
Jestem zawsze na straży żeby ostrzegać pepperkowiczów
stfpl04/10/2019 17:40

Racja, racja!Najlepiej dodać @Arhewka_Marchewka do …Racja, racja!Najlepiej dodać @Arhewka_Marchewka do obserwowanych!


Mam już od dawna w obserwowanych Tylko może więcej ludzi zaczęłoby wrzucać takie newsy, co by nam wzrosła świadomość konsumencka Staram się śledzić ciągle dyskusje, ale co raz więcej tego i nie zawsze jest czas. A teraz takie wrzutki wpadają w hity z marketów, gdzie jest dużo szajsu A do tego autor nie wie, czy ludzie czytają, bo nie można plusować.
Powinny być milionowe kary (z przeznaczeniem na leczenie). Aż strach pomyśleć ile produktów jest w obiegu które mają podobne wady. HACCP, ISO etc. i co i g... to daje
Arhewka_Marchewka04/10/2019 17:54

Dziękuję za takie komentarze ;)Jestem zawsze na straży żeby ostrzegać pepp …Dziękuję za takie komentarze ;)Jestem zawsze na straży żeby ostrzegać pepperkowiczów


Naprawdę dobrze Cię mieć wśród nas
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje