Niestety, ta dyskusja już wygasła
gru 20. 2022
Czy warto kupić kartę graficzną z tego sklepu? Jestem zainteresowany RX 5600 allegro.pl/ofe…057 ,ale karta jest w wersji "Bulk" bez pudełka. Czy to oznacza, że jest to jakaś wersja przeznaczona do koparek? Opinie o sklepie są różne, czy ktoś kto kupował u nich kartę graficzną oznaczoną jako nowa, dostał nową nieużywaną kartę?
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika lester0101
  Ja kupiłem od nich rx6600xt , Karta na moje przyszła nowa w oryginalnym opakowaniu nie stawierdzilem żadnych oznak użycia 0 kurzu przetarcia itp ba nawet elektronicznym mikroskopem przejrzałem piny i na moje były nowe karta chodzi pół roku i nic się dzieje .

  Na pepper jest tylko jedna narracja że wszystkie są na 100% pokoparkowe a 99,9% z nich nic nigdy tam nie kupiła aaaa i że ceny spadną i trzeba holdowac
  Awatar użytkownika monx14_
  Autor
  Dzięki za info, ostatecznie wybrałem nową rx6600 i jestem zadowolony.
 2. Awatar użytkownika Rexioa
  Z tego co zdążyłem przeczytać to raczej karty odnowione, wymienione chłodzenia i backplate? Ale patrząc na to, że dają gwarancję i karty są max. z rocznika 2020 to chyba warto. Też się mocno zastanawiam, polowałem na 1660TI/Super na gwarancji, ale cena w sumie podobna a tutaj większą wydajność, pytanie jak z gwarancją.
  Awatar użytkownika monx14_
  Autor
  Napisałem do sprzedawcy i odpisał, że karty są nowe nieużywane i że to model rx5600, a nie rx5600xt ( na taki wskazuje kod produktu). Jeżeli to faktycznie nowa karta, to raczej dobra cena, ale coś mi się nie chce wierzyć.