Karta kredytowa do wynajmu auta

5
sie 2. 2018
Pepperki,

Jaką kartę kredytową sobie wyrobić, żeby kosztowała jak najmniej kiedy nie będzie używana, ewentualnie z ktorej najłatwiej zrezygnować?

Muszę zapłacić za wynajem auta za trzy tygodnie na Malcie, a potem też tylko do podobnych celów będzie wykorzystywana lub w ogóle.
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
@vlodar.dnb Nie lepiej zapłacić trochę więcej i mieć pełne ubezpieczenie, bez żadnej blokady (i nawet konieczności posiadania) na karcie? O samą kartę najlepiej się starać w banku w którym masz konto i obrót na koncie. Większość kart ma podobne warunki - 50 dni spłaty za 0%, oprocentowanie 10-12% rocznie i koszt nie więcej jak 100zł za rok, lub za darmo jeśli karty będziesz używał regularnie.
Kabansie 2. 2018

@vlodar.dnb Nie lepiej zapłacić trochę więcej i mieć pełne ubezpieczenie, b …@vlodar.dnb Nie lepiej zapłacić trochę więcej i mieć pełne ubezpieczenie, bez żadnej blokady (i nawet konieczności posiadania) na karcie? O samą kartę najlepiej się starać w banku w którym masz konto i obrót na koncie. Większość kart ma podobne warunki - 50 dni spłaty za 0%, oprocentowanie 10-12% rocznie i koszt nie więcej jak 100zł za rok, lub za darmo jeśli karty będziesz używał regularnie.


Nie w każdej wy wypożyczalni przechodzi debetowa. Nawet z pełnym ubezpieczeniem. Boję się, że tu nie przejdzie.

Mam dodatkowe ubezpieczenie wkładu własnego wykupione.
Chyba najlepiej w citi. Jest teraz kilka aktywnych promocji i za spełnienie obrotu dostajesz jakiś bonus, np 400 PLN na konto, bony do jakiś sklepow itp. Płacisz za auto, dobijasz zakupami do wymaganego obrotu, odbierasz bonus, zamykasz kartę. Wszystko za darmo pod warunkiem terminowej spłaty karty
Edytowane przez: "Sch11a" sie 2. 2018
Sch11asie 2. 2018

Chyba najlepiej w citi. Jest teraz kilka aktywnych promocji i za …Chyba najlepiej w citi. Jest teraz kilka aktywnych promocji i za spełnienie obrotu dostajesz jakiś bonus, np 400 PLN na konto, bony do jakiś sklepow itp. Płacisz za auto, dobijasz zakupami do wymaganego obrotu, odbierasz bonus, zamykasz kartę. Wszystko za darmo pod warunkiem terminowej spłaty karty


Dzięki, sprawdzę
Ja wzialem na wakacje w mbanku i po nich zrezygnowalem bez problemu bez dodatkowych oplat. W portugalii przeszla mi rezerwacja revolutem ale w kanadzie juz chcieli kredytowa i revolut nie przechodzil.
Edytowane przez: "kwypchlo" sie 3. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje