sie 12. 2021
Zakładam dyskusję, ponieważ:

Czekałem na obniżki, ale zamówiłem 3060ti Vision za 2999 który jutro ma być u mnie, zastanawiam się czy to dobra decyzja, nie sprzedałem jeszcze swojej poprzedniej karty GTX1070 i nawet mam dylemat czy nie wystawić obu, być może by kupić coś jeszcze lepszego, bo być może to jest na to dobry moment.

Przeczytałem, że ponoć górnicy znów wykupują karty, bo ograniczenie LHR wpływa na ETH, natomiast są inne, bardziej opłacalne waluty które opłaca się kopać, jakieś REVO np czy coś takiego - nigdy nie kopałem, więc piszę co przeczytałem. Ogólnie po spadkach cen, ponoć znów zaczynają ceny (wirtualnych walut) rosnąć.

Widziałem także wykres za dostawę konterena, co też potwierdził mi znajomy - kierownik magazynu w tej chwili cena ta poszybowała niemal pionowo na wykresie do góry.


Przykładowy wykres z neta: bbats.pl/por…21/ tego o którym napisałem na szybko nie mogę znaleźć.

Obstawiam, że zaraz będziemy mieli kolejną falę, zmianę pory roku, ogólnie ludzie będą więcej w domu i popyt wzrośnie.

Nie liczyłbym już na żadne mityczne kontenery, ani jakieś premiery tanich grafik.

Chodź z drugiej na forum komputerowym czytałem, że na morelach były dostępne karty od AMD w bardzo dobrej cenie (60 % 3060) o wydajności między 3060 a 3060ti.

Jeszcze kwestia cen, najlepsza okazja to było 3070ti za jakoś 3400 zł, ale to było miesiąc, jak nie dwa temu i od tej pory nic takiego się już praktycznie nie pojawiło. Dlatego ta karta Vision - która jest wersją podkręconą, to według mnie dobra opcja - pojawia się ona w sprzedaży w media/rtv ale dostępna jest może z minutę także trzeba polować. Kolejne pytanie to czy aby większe dostawy nie były 2 tygodnie temu i raczej szybko nie ma się co spodziewać podobnej sytuacji.

Jakie są wasze przemyślenia po premierze kart Radeon.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Dyskusje
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz