Karta edenred - jak wyciągnąć z niej pieniądze

10
cze 24.
Cześć

Nie mam pomysłu jak wyciągnąć pieniądze z owej karty. Kiedyś bed problemu doładowałem sobie revolut i moglem płacić wszędzie natomiast od jakiegoś czasu nie ma takiej możliwości, a przy próbie zakupu czegoś czy doładowania R dostaję informację, że transakcja odrzucona przez wystawcę karty
Na stronie jest info, że kartą zapłacę w:

Księgarnie

Kultura (kino, teatr, opera, itp.)

Masaże, spa

Parki rozrywki

Saloniki prasowe

Sklepy sportowe

Sport i rekreacja

Szkoły artystyczne

Szkoły tańca

Wypożyczalnia filmów

Zdrowie i spa

Płatności internetowe możliwe są tylko w serwisach zgodnych z wyżej wymienionymi kategoriami.


Na pewno jest jakiś sposób żeby te pieniądze przenieść, pomożecie?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
10 Komentarzy
Hmm typ sklepu rozpoznaje po tym ichnim 5 cyfrowym kodzie (nazwa wyleciała mi z głowy) więc jak kod sklepu jest niewłaściwy to nie widzę możliwości, ale przyznam że sam jestem ciekaw czy ktoś jakiś sposób ma i się podzieli.
eter24/06/2019 23:23

Hmm typ sklepu rozpoznaje po tym ichnim 5 cyfrowym kodzie (nazwa wyleciała …Hmm typ sklepu rozpoznaje po tym ichnim 5 cyfrowym kodzie (nazwa wyleciała mi z głowy) więc jak kod sklepu jest niewłaściwy to nie widzę możliwości, ale przyznam że sam jestem ciekaw czy ktoś jakiś sposób ma i się podzieli.


Chyba chodzi Ci o kod PKD, takie ustala się przy zakładaniu działalności - każdy obszar działalności ma swój.
Nie PKD, nie rejestracja działalności i nie 5 cyfr. Tylko MCC, nadaje je operator terminala i są to 4 cyfry.
Edytowane przez: "CiekawskiGeorge" cze 25.
CiekawskiGeorge25/06/2019 09:19

Nie PKD, nie rejestracja działalności i nie 5 cyfr. Tylko MCC, nadaje je o …Nie PKD, nie rejestracja działalności i nie 5 cyfr. Tylko MCC, nadaje je operator terminala i są to 4 cyfry.


O pewnie to będzie to. Z reguły na etapie płatności transakcja jest odrzucana, gdy nie paruje się z akceptowanymi przez kartę. Tak sobie to tłumaczę.

Thx George
uncleSchweik25/06/2019 09:35

O pewnie to będzie to. Z reguły na etapie płatności transakcja jest odr …O pewnie to będzie to. Z reguły na etapie płatności transakcja jest odrzucana, gdy nie paruje się z akceptowanymi przez kartę. Tak sobie to tłumaczę. Thx George


Osobiście nie sprawdzałem, ale koleżanka mówiła że wypłacała pieniądze z tej karty w żabce.
Frescoo25/06/2019 10:06

Osobiście nie sprawdzałem, ale koleżanka mówiła że wypłacała pieniądze z te …Osobiście nie sprawdzałem, ale koleżanka mówiła że wypłacała pieniądze z tej karty w żabce.


Sprawdzę, dzięki!
CiekawskiGeorge25/06/2019 09:19

Nie PKD, nie rejestracja działalności i nie 5 cyfr. Tylko MCC, nadaje je o …Nie PKD, nie rejestracja działalności i nie 5 cyfr. Tylko MCC, nadaje je operator terminala i są to 4 cyfry.O to to właśnie
@uncleSchweik tak w ogóle to jest prepaidowa z terminem ważności, znaczy możesz ją sobie doładować bo ma powiązany nr konta (wiem bo sam doładowywałem). Dlatego pozostaje Ci chyba tylko wydanie co do grosza albo sprzedaż komuś.
Raczej nie wyciagniesz ale bez problemu zapłacisz w Rossmanie lub Allegro
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje