Karta curve a zwroty środków

9
wrz 24. 2019
jak wygląda zwrot środków na konto w polskim banku ?
czy trwa to jakoś dłużej niż zazwyczaj ?
w historii curve widnieje zwrot , a w banku nadal nic .
Aktualizacje społecznościowe
Curve OkazjeRóżne
9 Komentarzy
a curve przeciez zwraca na karte, ktora placiles po tym jak transakcje przerzucisz na inna karte. Skad te pieniadze miałaby się wziąc na twoim koncie? Chyba nie rozumiesz zasady działania Curva albo ja o czyms o nie wiem.
Avatar
Usunięty21949
Curve lepszy n8z revolut?
cypres24/09/2019 19:16

a curve przeciez zwraca na karte, ktora placiles po tym jak transakcje …a curve przeciez zwraca na karte, ktora placiles po tym jak transakcje przerzucisz na inna karte. Skad te pieniadze miałaby się wziąc na twoim koncie? Chyba nie rozumiesz zasady działania Curva albo ja o czyms o nie wiem.


Mówiąc o koncie mam na myśli kartę np z mbanku, curva pokazuje mi w historii że zwrot został dokonany , ale od dwóch dni nic mi nie wpadło na kartę z mbanku.
Dodam iż ta właśnie karta jest cały czas podpięta pod curve.
Edytowane przez: "Rez.Kowalski" wrz 24. 2019
Dobra wpadł przed chwilą zwrot po dwóch dniach oczekiwania także już po pytaniu .
Rez.Kowalski24/09/2019 20:18

Dobra wpadł przed chwilą zwrot po dwóch dniach oczekiwania także już po py …Dobra wpadł przed chwilą zwrot po dwóch dniach oczekiwania także już po pytaniu .


na niektorych kartach widac zwrot prawie odrazu w blokadach a na niektore karty wchodzi dopiero po czasie.
cypres24/09/2019 19:16

a curve przeciez zwraca na karte, ktora placiles po tym jak transakcje …a curve przeciez zwraca na karte, ktora placiles po tym jak transakcje przerzucisz na inna karte. Skad te pieniadze miałaby się wziąc na twoim koncie? Chyba nie rozumiesz zasady działania Curva albo ja o czyms o nie wiem.


Chyba nie rozumiesz pytania. Zwrot jest w różnych sytuacjach nie tylko przeniesienia na inną kartę, ale też odstąpienia od umowy, reklamacji itp. Wtedy czeka się sumę czasu potrzebnego na zwrot na kartę Curve (ostatnio zajęło to aż tydzień), a potem czasu zwrotu z Curve na kartę bankową.
Edytowane przez: "CiekawskiGeorge" wrz 25. 2019
CiekawskiGeorge25/09/2019 14:16

Chyba nie rozumiesz pytania. Zwrot jest w różnych sytuacjach nie tylko p …Chyba nie rozumiesz pytania. Zwrot jest w różnych sytuacjach nie tylko przeniesienia na inną kartę, ale też odstąpienia od umowy, reklamacji itp. Wtedy czeka się sumę czasu potrzebnego na zwrot na kartę Curve (ostatnio zajęło to aż tydzień), a potem czasu zwrotu z Curve na kartę bankową.


Doskonale zrozumialem pytanie tylko kolega zadajacy pytanie sie po prostu malo precyzyjnie wyrazil lub jak sie okazalo co innego mial na mysli, co prostuje przeciez w kolejnych postach.
Twoja spostrzezenie dotyczce reklamacji jest jak najbardziej sluszne tylko nie wiem po co ten przytyk do mnie
Edytowane przez: "cypres" wrz 25. 2019
Usunięty2194924/09/2019 19:46

Curve lepszy n8z revolut?


Inny sposób działania. Ale kursy wymiany mają podobne.
Pierwsze lepsze porównanie z netu kalendarzprzygod.pl/por…ych
Na pepper też znajdzie się wiele porównań w przypadku promocji na jedną jak i drugą kartę

I coś takiego z innej strony na temat Curve:

Krótkie przypomnienie czym jest Curve
Mówiąc o Curve, należy zwrócić uwagę na trzy aspekty. Po pierwsze jest to mobilny portfel, w którym możemy zapisać dane wszystkich posiadanych kart płatniczych (debetowych, kredytowych, walutowych, czy też prepaid – na przykład Revolut). Curve działa w formie aplikacji mobilnej oraz darmowej karty Mastercard Curve Cash w postaci fizycznej. Aplikacja służy do zarządzania płatnościami, w tym przede wszystkim wyborem, która karta bankowa ma być obciążona. To bardzo wygodne rozwiązanie dla posiadaczy wielu kart płatniczych, którzy zamiast wypychać portfel wszystkimi kartami, mogą posiadać jedną kartę Curve.
Edytowane przez: "piskorpep" wrz 25. 2019
piskorpep25/09/2019 16:35

Inny sposób działania. Ale kursy wymiany mają podobne.Pierwsze lepsze po …Inny sposób działania. Ale kursy wymiany mają podobne.Pierwsze lepsze porównanie z netu https://kalendarzprzygod.pl/porownanie-kart-walutowychNa pepper też znajdzie się wiele porównań w przypadku promocji na jedną jak i drugą kartęI coś takiego z innej strony na temat Curve:Krótkie przypomnienie czym jest CurveMówiąc o Curve, należy zwrócić uwagę na trzy aspekty. Po pierwsze jest to mobilny portfel, w którym możemy zapisać dane wszystkich posiadanych kart płatniczych (debetowych, kredytowych, walutowych, czy też prepaid – na przykład Revolut). Curve działa w formie aplikacji mobilnej oraz darmowej karty Mastercard Curve Cash w postaci fizycznej. Aplikacja służy do zarządzania płatnościami, w tym przede wszystkim wyborem, która karta bankowa ma być obciążona. To bardzo wygodne rozwiązanie dla posiadaczy wielu kart płatniczych, którzy zamiast wypychać portfel wszystkimi kartami, mogą posiadać jedną kartę Curve.


czy orientujesz sie czy sam Curve ma chargeback?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst