Karta Clubcard TESCO kupony rabatowe.

10
maj 28. 2019
Przy dzisiejszych zakupach w kasie samoobsługowejw Tesco Lublin przez pomyłkę zeskanowałem z aplikacji Clubcard bon nie ten co trzeba (zamiast mleko zeskanowałem paprykę) i mimo, że nie miałem tego towaru zniżka 1zł mi weszła. Obudziła się we mnie cebula: "a co by się stało jakbym resztę kuponów zeskanował?" I bingo! W sumie zeskanowałem wszystkie które miałem i weszło mi w sumie 6. Dwa planowe (mleko i płatki) ale 4 extra złocisze zostały w kieszeni. Spróbujcie bo może i Wam tak wejdzie.
161963-THZjq.jpg
Aktualizacje społecznościowe
10 Komentarzy
W jaki sposób skanujesz bony na kasie samoobsługowej?
zapłać -> wybierz forme płatnosci -> bony i kupony
To można samemu? Wydawało mi się, że pracownik musi się zalogować na kasę i dopiero wtedy może nabić.
SickBoy29/05/2019 20:26

W jaki sposób skanujesz bony na kasie samoobsługowej?


Wołam Panią, która tam ma dyżur, ona plakietka przejeżdża a ja skanerem ręcznym skanuje wszystkie kody jakie mam.
aaaa29/05/2019 22:25

zapłać -> wybierz forme płatnosci -> bony i kupony


I wtedy pojawia się info, że potrzebujesz pomocy personelu.
W dalszym ciągu działa ten przekręt. Ciekaw jestem czy mając dwie karty Clubcard mogę również podczas zakupów zeskanować kupony z drugiej karty? To już by był szczyt krętactwa
przemek.pajewski12/07/2019 21:43

W dalszym ciągu działa ten przekręt. Ciekaw jestem czy mając dwie karty Clu …W dalszym ciągu działa ten przekręt. Ciekaw jestem czy mając dwie karty Clubcard mogę również podczas zakupów zeskanować kupony z drugiej karty? To już by był szczyt krętactwa


Da się. Zarówno ja jak i moja współlokatorka mamy karty i kupony dowolnie mieszamy (również kupony z aplikacji - przesyłamy sobie na messengerze zrzuty ekranu z kodami). Czasem dokładam też kupony od ciotki.

Kiedyś zrobiłam zakupy za 66zł i dzięki przypadkowym bonom (z mojej aplikacji, książeczek: mojej i współlokatorki oraz z dwóch bonów na paragonach z poprzednich zakupów) zaoszczędziłam 23 złote, płacąc tylko 43.

Co do tematu: w Tesco na Wielickiej w Krk miłe panie kasjerki nieraz same proponują zeskanowanie wszystkich kodów, nie tylko na zakupione produkty. Więc o błędzie wiem od dawna.
Edytowane przez: "Ana_Mert" sie 3. 2019
Ana_Mert03/08/2019 11:44

Da się. Zarówno ja jak i moja współlokatorka mamy karty i kupony dowolnie m …Da się. Zarówno ja jak i moja współlokatorka mamy karty i kupony dowolnie mieszamy (również kupony z aplikacji - przesyłamy sobie na messengerze zrzuty ekranu z kodami). Czasem dokładam też kupony od ciotki. Kiedyś zrobiłam zakupy za 66zł i dzięki przypadkowym bonom (z mojej aplikacji, książeczek: mojej i współlokatorki oraz z dwóch bonów na paragonach z poprzednich zakupów) zaoszczędziłam 23 złote, płacąc tylko 43.Co do tematu: w Tesco na Wielickiej w Krk miłe panie kasjerki nieraz same proponują zeskanowanie wszystkich kodów, nie tylko na zakupione produkty. Więc o błędzie wiem od dawna.


"BRAVO TY/WY" z sąsiadką
Ale
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje