Kamerka/niania do dziecka

5
lis 4. 2019
czesc,
poszukuję na prezent czegoś co bym nazwał kamerka do pokoju dziecka /elektroniczna niania.
ważne dla mnie jest video, audio opcjonalnie nie koniecznie. Najchętniej jakby przekazywało obraz na smartfona w obrębie domu, gdyby się dało oglądacie po za domem byłoby fajnie ale nie jest to konieczne.

ma ktoś jakieś opinie, coś do polecenia?

z góry dzięki!
Aktualizacje społecznościowe
Różne
5 Komentarzy
Ja mam i używam kamerki YI Home Camera 1080P. Sprawuje się dobrze w dzień jak i w nocy. Podgląd mam na smartfonie (można zrobić sobie małe okienko podgladu i korzystać dalej ze smartfona) oraz na komputerze. Obsługuje karty micro sd do 32gb - w zupełności wystarcza. Powiadomienia na smartfona o ruchu. Można ustawić konkretny obszar powiadomień. Kamerka ma również wbudowany głośnik. Działa mobilne na smartfonie przez internet, najlepiej LTE.
Yi Home koniecznie 1080p .. warto dopłacić do obrotowej yi dome .. w przyszłości jak maluch dorośnie i sam będzie w pokoju można kamerą obrotową zobaczyć co robi
Edytowane przez: "www" lis 5. 2019
suchy26204/11/2019 23:01

Ja mam i używam kamerki YI Home Camera 1080P. Sprawuje się dobrze w dzień j …Ja mam i używam kamerki YI Home Camera 1080P. Sprawuje się dobrze w dzień jak i w nocy. Podgląd mam na smartfonie (można zrobić sobie małe okienko podgladu i korzystać dalej ze smartfona) oraz na komputerze. Obsługuje karty micro sd do 32gb - w zupełności wystarcza. Powiadomienia na smartfona o ruchu. Można ustawić konkretny obszar powiadomień. Kamerka ma również wbudowany głośnik. Działa mobilne na smartfonie przez internet, najlepiej LTE.


No i super o to chodzilo !
2 rzeczy: czy to ta kamerka : ceneo.pl/53627644

Jesli nie to mozecie dac linka?

a druga rzecz to jak sie mocuje taka kamerke(sufit, sciana)? Jakie zrodlo zasilania(bateria, prad)? Wiem wiem ze moge sobie poszukac, zamierzam sobie poogladac recenzje, ale chcialbym miec pewnosc ze ta kamerka bedzie odpowiadac

EDIT: i firma to Xiaoyi? To ma coś wspólnego z xiaomi?
Edytowane przez: "Qba101" lis 5. 2019
Qba10105/11/2019 07:21

No i super o to chodzilo !2 rzeczy: czy to ta kamerka : …No i super o to chodzilo !2 rzeczy: czy to ta kamerka : ceneo.pl/53627644Jesli nie to mozecie dac linka?a druga rzecz to jak sie mocuje taka kamerke(sufit, sciana)? Jakie zrodlo zasilania(bateria, prad)? Wiem wiem ze moge sobie poszukac, zamierzam sobie poogladac recenzje, ale chcialbym miec pewnosc ze ta kamerka bedzie odpowiadac EDIT: i firma to Xiaoyi? To ma coś wspólnego z xiaomi?


Tak to ta sama kamerka z twego linku. Cena tam to
kosmos.
Ja z Amazona Hiszpania kupiłem w 2018 roku dwie sztuki w cenie 220-240 zł, jedną sprzedałem, więc moja wyszła grosze.

Zasilanie jest z ładowarki, która jest w zestawie jak i kabel 3metry.

Podstawa kamerki jest ciężka i tak się ta kamerka trzyma.

Co do firm nie wiem czy mają ze sobą coś wspólnego. Musisz smam poszukać.
Edytowane przez: "suchy262" lis 5. 2019
Ja polecam kamerę z ekranem działającą po radiu nie po wifi (taki standardowy baby monitor). Często zabiera się to ze sobą na wakacje/do dziadków/znajomych. Nie wszędzie jest wifi (już nie mówiąc o nasłuchu).

Polecam przejrzeć olx - mnóstwo tego w dobrych cenach.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst