Kamera YI Dome 1080P a wysyłka DHL

3
kwi 22.
Normalnie można się wściec: w informacji o wysyłce na Amazon.co.uk widzę taką informację: "Returning to seller
From DHLPL at Saturday, 21 April;DHLPL couldn't deliver your packagePlease contact DHLPL to get your package back on track."

Czy oczekiwać jeszcze przesyłki czy zacząć się martwić i została faktycznie zwrócona przez DHLPL do Amazon.co.uk ? Tylko jaki może być powód cholerka Wszystkie dane adresowe poprawne. Pytam gdyż dzisiaj nigdzie się nie dodzwonię a zacząłem się martwić.82176.jpg
Aktualizacje społecznościowe
DHL kody promocyjne
3 Komentarze
@raftik Wygląda tak, jakbyś nie odebrał paczki lub dane były nie pełne. Skontaktuj się z DHLem Polska (paczka musiała wyjść z magazynu w PL), najprawdopodobniej etykieta jest zniszczona/nie ma numeru domu itp.
Jutro będę dzwonił od rana. Ciekawe czy nie będzie za późno.
No i wyszły jaja. Paczka w PL systemach nie do namierzenia. Obdzwoniłem wszystko co można było w PL. Chińczyk z drugiej strony tłumaczy się, że może mi podać drugi raz kod rabatowy i żebym kupił ponownie. Odechciało mi się zakupów na Amazonie. Nikt nic nie wie a paczka ewidentnie wysłana DHL PL Express a teraz w systemach kuriera brak śladu. Poczekam do środy bo wg. wcześniejszego śladu w ten dzień miała do mnie dotrzeć paczka. Jeszcze dokupiłem wysyłkę przyspieszoną za 5.90 funta i taki numer.
Edytowane przez: "raftik" kwi 23.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje

    Najlepsze dyskusje

    Najlepsi sprzedawcy