Opublikowano 2 dni temu

Kamera wewnętrzna lub zewnętrzna z tanią chmurą

W sumie jak w temacie. Potrzebuję monitorowac oświetlone wejście, zależy mi żeby nagrywac bezpośrednio FHD w chmurze nie za miliony. Coś możecie polecić?
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Musti235
  Trudno zgadnąć jakie są wymagania od tej chmury (bo nie ma jednej pod każdym względem zawsze dla wszystkich najtańszej, jak zresztą niczego na świecie).

  Jak wystarczy tylko 7 ostatnich dni, i nie przeszkadza Ci odnawianie planu co miesiąc - to Reolink ma zupełnie za darmo 1GB
  reolink-sklep.pl/pl_…/51

  Jak jesteś gotowy na kombinacje, to np. kamerki Yi można zmusić do uploadowania na OneDrive (którego jest za darmo 5GB, a 100 GB kosztuje bez kombinacji 6 zł miesięcznie i 60 zł za rok, a jeszcze taniej można kombinować podróżując po Turcjach i Agentynach i/lub zostając członkiem rodzin).
  github.com/den…der
  pepper.pl/pro…941

  Z "tradycyjnych" chmur jedną z najtańszych opcji jest Blink Basic (kupowany przez niemieckiego Amazona, dla kamer Blink) - za 30€ ~130 zł rocznie jest zapis z 30 ostatnich dni.
  Być może akurat czegoś takiego szukasz.
  amazon.de/-/e…_DE
  Tu opisane pozostałe "tradycyjne" plany.
  tomsguide.com/us/…tml
  Awatar użytkownika lasic
  Autor
  Bardzo dziękuję za kompleksową odpowiedź. Chodzi mi o zapis filmów z kamerki, żeby w razie włamu mieć backup. 14 dni byłoby pewnie idealne. Podoba mi się rozwiązanie z OneDrive, ale ciężko będzie kupić pewnie kompatybilną kamerkę.