Kamera samochodowa (rejestrator jazdy) do taksówki

kwi 6. 2021
Witajcie. Chcę kupić do swojego samochodu kamerę w celu poprawy bezpieczeństwa swojego jak i pasażerów. Szukam urządzenia nie rzucającego się oczy.
Ponieważ od razu gdy pasażer taksówki zauważa kamerę to momentalnie robi mi się "przejazd ciszy" a ja lubię sobie pogadać z ludźmi.
Szukam urządzenia bez górnej granicy kwotowej, ma to być dobry sprzęt.
Jakich funkcji oczekuję od rejestratora jazdy: Bardzo dobrego nagrywania nocą, obsługi pojemnych kart pamięci i dyskretnego wyglądu oraz przycisku który "na żądanie" zapisze mi dany klip video do pamięci trwałej.
Opcjonalne funkcje: Nagrywanie z dwóch kamer jednocześnie albo i nawet trzech jeśli coś takiego jest, przycisk do zachowania aktualnego nagrania na STAŁE (a nie jak jest wszędzie że nagrywa w pętli).
Cena: tak jak pisałem wyżej w 99% nie ma znaczenia. Ma być dobrze a nie tanio i do d... Mam dwa typy pierwszy to Navitel R1050 (link: aetka24.pl/pl/…ml) lub od razu dwie kamery z dwoma kartami (www.allegro.pl/oferta/zestaw-2x-wideorejestrator-navitel-r1050-64-gb-10410768873), a drugi to 3w1 (orllo.pl/kam…l). Co o nich myślicie? Albo jakie macie swoje propozycje? Pozdrawiam Uprzejmie.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Dyskusje
3 Komentarze
Prześlij Komentarz