kabel HDMI 3-5m

4
cze 18. 2018
Czy ktoś sprawdzał jakieś tańsze kable HDMI? Czy w ogóle jakiś tani ma parametry standardu 2.0 przy długości przekraczającej 3m?
Na ali są 5m za 6-11$ (bez oplotu i grube z oplotem) z ok 50% cashback. Czy tak tani kabel ma szanse mieć dobrą jakość?
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Ja mam 5 metrowy z biedry z 2.0 za 11 zeta chyba, jak się go zagnie to potrafił coś zamulić przez 1 sekunde przy podłączaniu, zdaję się z 4k działał. Chyba w niektórych biedronkach są teraz - ja widziałem 3m i 5m w biedrze w tym tygodniu.
Jak coś moge sprawdzić czy wyciąga 4k i 60 fpsów.

Ok, miałem dośc oglądania meczu i sprawdziłem - wygląda że działa idealnie z monitorem 4k na 60Hz.
(to zamulenie co wcześniej pisałem to występowało przy telewizorze z PS4 - tak myśle ze to wina TV albo PS4 może)
Edytowane przez: "Miros" cze 19. 2018
Miroscze 19. 2018

Ja mam 5 metrowy z biedry z 2.0 za 11 zeta chyba, jak się go zagnie to …Ja mam 5 metrowy z biedry z 2.0 za 11 zeta chyba, jak się go zagnie to potrafił coś zamulić przez 1 sekunde przy podłączaniu, zdaję się z 4k działał. Chyba w niektórych biedronkach są teraz - ja widziałem 3m i 5m w biedrze w tym tygodniu.Jak coś moge sprawdzić czy wyciąga 4k i 60 fpsów.Ok, miałem dośc oglądania meczu i sprawdziłem - wygląda że działa idealnie z monitorem 4k na 60Hz.(to zamulenie co wcześniej pisałem to występowało przy telewizorze z PS4 - tak myśle ze to wina TV albo PS4 może)


Dzięki! A z wyglądu ten z Biedry wypada jakoś solidnie?
Testowałeś kiedyś może jakieś cuda prosto z Chin?
Wygląda dość solidnie, ale jak widać na zdjęciu jakoś się lekko zagiął w jednym miejscu, pewno musiałby z miesiąc w kłębek leżeć zwinięty by sie odprostować
Mam obawy czy ten kabel by wytrzymał dużo zgięć/odgięć.
Te zakończenie to są do wyboru w biedzrze proste czy takie pod kątem.

966507-jeXHQ.jpgTu masz test kabelka za 1000 dolcówOgólnie kabel albo działa albo nie, w obrazie nie ma absolutnie żadnej różnicy.
(Są jakieś specjalne kable z przetwornikiem obrazu czasami ale to inna bajka)

Jak bierzesz z Chin to tylko obczaj czy w komentarzach ktoś nie pisze że nie działa z 4k i 60Hz, ale się zdaje że nikt już tych starych hdmi nie robi.
Możesz patrzeć czy w xkomie nie ma promek ( na pepperze się nie pojawią bo dostali bana,aktualnie widze 8 metrowy uniteka ale dośc drogo - 59 zeta - promocja na wakacje)


Tak mi się przypomniało - u mnie monitor ma 2 wejści HDMI, na jednym jest tylko 30 HZ na 4k, więc jakby coś nie działało to sprzawdź pozostałe.
Edytowane przez: "Miros" cze 19. 2018
Tego za 1000$ chyba sobie podaruję. Maksymalny budżet mam 950$
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje