Jimmy jv51 vs Jimmy jv83

2
paź 25. 2019
Witam, zastanawiam się nad kupnem odkurzacza bezprzewodowego opłaca się dopłacać te 250-300 złotych do Jimmy jv83 względem jv51?
W domu nie mam dywanów - panele, płytki i linoleum a główne zabrudzenie to piasek przynoszony codziennie z dworu przez psy. Są jakieś znaczące plusy w jv83 poza tą o 3000 większą siła ssania? I tak chyba przez większość czasu używa się trybu Eco gdzie siła jest mniejsza. Jest gdzieś informacja jaka siła ssania jest na poszczególnych trybach w obu odkurzaczach? Przydają się te 3 tryby w jv83?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
2 Komentarze
Może to cię nie zainteresuje ale kupiłem odkurzacz Xiaomi ten autonomiczny. I pomimo że mam jeszcze odkurzacz dobrej marki to użyłem zwykłego odkurzacza może z dwa trzy razy jak remont robiłem. A tak odkurzanie cię nie interesuje bo odkurza się wtedy kiedy nie ma cię w domu. Taki odkurzacz mam już prawie dwa lata.
Mam autonomiczny i puszczam go tylko w kuchni gdzie na podłodze mam w miarę pusto. W pozostałych pokojach zawsze o coś się zaplacze, zablokuje a to w kabel który idzie pod ścianą a to wjedzie pod krzyżak krzesła i się zaklinuje a to gdzieś indziej
Edytowane przez: "Kuba_Stasiak" paź 25. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst