Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Jesteś #gotowynablackfriday? Przygotuj się i wygraj 1 z 2 konsol Nintendo Switch!

Admin176
lis 20. 2020
Aktualizacja 1
Zwycięzcy naszej zabawy:
  • Sylwester S.
  • Rafał P.

Gratulacje!
27 listopada Black Friday, a trzy dni później, 30 listopada Cyber Monday!

15216230731605703407.jpg

Większość sklepów zapowiada jednak okazje przez cały przyszły tydzień dlatego chcemy Wam pomóc w przygotowaniu do polowania na okazje w tym czasie, ponieważ...

Każdy Pepperowicz powinien być #gotowynablackfriday!
Jak przygotować się na Black Friday?

  • Konto na Pepperze – pewnie już je macie. Jeżeli nie, to dobra okazja żeby skorzystać z pełni możliwości Peppera! Wystarczy kliknąć tutaj.

  • Alert – Szukacie konkretnego produktu? To rozwiązanie sprawdzi się tu idealnie. "PS5, Telewizor, Adidas" - wystarczy dodać słowo kluczowe, gdy pojawi się okazja z nim w tytule, otrzymasz powiadomienie. Kliknij tutaj.

  • Aplikacja mobilna – żeby śledzić okazja na bieżąco nie potrzebujesz laptopa, czy komputera wystarczy Twój smartfon:

  • Okazje Dnia – wyselekcjonowany zestaw najlepszych okazji, które zostały opublikowane na Pepper w postaci przystępnej wiadomości w naszej aplikacji. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

  • Fanpage na Facebooku – posty z najlepszymi okazjami znajdziesz również tutaj.

  • Newsletter – wolisz otrzymywać zestaw najgorętszych okazji w postaci wiadomości e-mail? Skorzystaj z newslettera, możesz go aktywować w ustawieniach swojego konta.

  • Telegram – Korzystasz z Telegrama? Tam też możesz śledzić okazje. Otrzymuj powiadomienia o gorących okazjach, a na koniec dnia podsumowanie z najgorętszymi i najbardziej komentowanymi okazjami. Kliknij tutaj.Dodatkowo mamy dla Was konkurs przed Black Friday!

322930.jpg
Przygotuj się i wygraj 1 z 2 konsol Nintendo Switch
KLIKNIJ TUTAJ

Aby wziąć udział w zabawie kliknij w link powyżej. Zaczynasz od rejestracji w zabawie i wypełniasz kolejne czynności/zgłoszenia, które dają Ci dodatkowe punkty zwiększające szansę na wygraną. Nie musisz zaliczyć wszystkich zadań, ale im więcej ich wykonasz, tym większa szansa na wygraną.


Zabawa odbywa się w dniach 20-22.11.2020 (do godziny 23:59). Zwycięzcy zostaną wylosowani automatycznie poprzez serwis gleam.io. Wyniki zostaną ogłoszone do 25.11.2020.


Życzymy samych okazji podczas Black Friday!!

PS Jeżeli potrzebujecie inspiracji na co zapolować podczas Black Friday to sprawdźcie nowy film Kuby Klawitera:


Aktualizacje społecznościowe
Konkursy
Najlepsze komentarze
176 Komentarzy
Prześlij Komentarz