Jakieś Playstation Pro w przyzwoitej cenie na horyzoncie?

7
mar 20.
Od tygodnia rozglądam się za Playstation Pro (szczególnie w wersji białej) i ceny w PL zaczynają się od 1600 zł. (1TB, jeden pad).

Wiem, że sporo osób tutaj śledzi "trendy cenowe" i w związku z tym mam pytanie: czy zapowiadają się jakieś sensowne promocje w najbliższym czasie?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
7 Komentarzy
Myślę, że:
- w okolicach Wiekanocy
- obecnie elektromarkety wyprzedają wszystko, co mają przes online. Poluj!;)
- sprawdzałeś na amazonie (+WHD)
Niby na święta mają jakieś promocje na Pro. I na dodatek zapowiedzi nowych konsol już są ... tez się czaje na te konsole jeszcze. Ktoś ma jakieś opinie ?
Trzeba się rozglądać w takim razie.

Swoją drogą patrząc na to co się obecnie dzieje w kraju, dziwię się, że tych promocji jeszcze nie ma. Ludzie w ciągu najbliższych kilku miesięcy raczej nie będą się bogacić...
Edytowane przez: "1r0n" mar 21.
Jeszcze kilka miesięcy temu stały po 1300 i zainteresowania zbyt dużego nie było. Także chwilę trzeba po prostu poczekać i spadną, no chyba, że Sony weźmie poprawkę na obecny kurs euro. Z białą może być ciężko, o wiele rzadsza niż czarna.
jakub.z21/03/2020 10:21

Z białą może być ciężko, o wiele rzadsza niż czarna.


Ale jaka piękna.
kupuj kupuj bo wkrotce ma wyjsc nowy hack na soft 6.20 :> Takze poluj na jakis bundle ze stara gra i bedzie mozna pograc po taniosci jesli multi cie nie interesi ;>
Frog21/03/2020 13:39

kupuj kupuj bo wkrotce ma wyjsc nowy hack na soft 6.20 :> Takze poluj na …kupuj kupuj bo wkrotce ma wyjsc nowy hack na soft 6.20 :> Takze poluj na jakis bundle ze stara gra i bedzie mozna pograc po taniosci jesli multi cie nie interesi ;>Lewizna mnie nie interesuje. ;-)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst