Opublikowano dzień temu

Jakie opony do kurkin s3pro

Siema, ostatnio udało mi się kupić nową hulajnogę kurkin s3 pro za 4 stówki, ale po jeździe do pracy potrzebuję jakichś nowych nie koniecznie drogich opon które pozwolą mi jeździć bez przysłowiowego turetta (obecne są za twarde i czuję każdy wybój) Poczytałem i nie mam zielonego pojęcia na co mam patrzeć - wiem że opony w tym modelu mają 8’ cali, wie ktoś może czy mogę coś takiego sam wymienić, albo na co ? Z góry dzięki za odpowiedź
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

2 Komentarze

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika 1234sdg131
    A można wiedzieć gdzie go kupiłeś? Kompletnie się nie znam na hulajnogach elektrycznych, ale widziałem tutaj wstawke za 800 zł i wydawało mi się, że na sporadyczny dojazd do sklepu 1 km albo do mechanika 2 km się nadaje.
    Awatar użytkownika Zimny3606
    Autor
    Dokładnie z tej wstawki ale miałem jeszcze kod rabatowy więc wyszło mi mniej niż 500 zł - co do samej hulajnogi to śmiało robię na niej 15 km z lekkim zapasem przy wadze prawie 80 kg więc nie jest źle jak za tą cenę. Oczywiście można się przyjebać do faktu że nie jest jakoś zajebiście wykonana i te opony które średnio znoszą inne drogi oprócz asfaltowych ale cena wynagradza jakość i jak dla mnie za tą cenę na około 20 km drogi brzmi jak dobry pomysł.