Jakie konto bankowe polecacie ?

29
lip 5. 2020
Część. Pytanie do najbardziej obcykanych pepperowiczów. Mam Revoluta, ale jednak muszę założyć normalne konto, wymagania z pracy. W jakim banku polecacie i dlaczego? Z góry dziękuję.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
29 Komentarzy
ING spoko ale bardzo często mają prace modernizacyjne przez co nic nie działa. Robią to głównie w weekend wiec za wódkę kumplowi przelewu nie zrobisz
Edytowane przez: "Maki" lip 5.
Jak już zakładać konto, to najlepiej w jakiejś promocji. Przykładowo teraz można zdobyć 200 zł za otwarcie konta w Santander Banku, 270 zł w BNP Paribas, 220 zł w Millennium, 150 zł w PEKAO, 160 zł w ING, 350 zł w Alior Banku. Jak masz jakieś szczegółowe pytania to wal śmiało na priv.
Powiedzcie mi, a co z wplacaniem pieniędzy? Bo teraz chyba żaden bank bez prowizji nie daje wpłacać?
PKO BP / milleniun

Nie baw się w jakieś małe banki, które będą zaskakiwać dodatkowymi opłatami.
Janusz_Moczywons05/07/2020 12:11

PKO BP / milleniunNie baw się w jakieś małe banki, które będą zaskakiwać do …PKO BP / milleniunNie baw się w jakieś małe banki, które będą zaskakiwać dodatkowymi opłatami.


XD, najgorsze banki ever
Korzystam z Nest Banku od około 5 lat, nigdy nie miałem problemów. Chyba do tej pory jedyne w pełni darmowe konto.
Magnus_Knight05/07/2020 11:35

Powiedzcie mi, a co z wplacaniem pieniędzy? Bo teraz chyba żaden bank bez p …Powiedzcie mi, a co z wplacaniem pieniędzy? Bo teraz chyba żaden bank bez prowizji nie daje wpłacać?


W Santander jest bez prowizji w ich wpłatomatach
Ile masz lat?
Magnus_Knight05/07/2020 11:35

Powiedzcie mi, a co z wplacaniem pieniędzy? Bo teraz chyba żaden bank bez p …Powiedzcie mi, a co z wplacaniem pieniędzy? Bo teraz chyba żaden bank bez prowizji nie daje wpłacać?


W pko w oddziale jak i wpłatomacie wpłaty są bezpłatne.
Edytowane przez: "Tomek201" lip 5.
lew3k05/07/2020 12:24

XD, najgorsze banki ever1. Wymieniłem banki moim zdaniem najmniej problemowe, zwłaszcza PKO bp, ja nie patrzyłem na "marchewkę", czyli jakąś premię na przywitanie.
2. Podałeś link z rankingiem kont bankowych, ale moim zdaniem to jest słabe. Takie strony zarabiają na refach a ich wysokość moim zdaniem może mieć związek z pozycją w rankingu jakiegoś banku. Widzę, że PKO jest na ostatniej pozycji, mimo braku opłat tylko gdy wykonamy min 5 płatności miesięcznie kartą, a inne banki wymagają np. płatności kartą za min. 200zł i oferują tylko 3 darmowe wypłaty, ale są wyżej oceniane wg. tej strony.
Mam te straszne PKO, w małym mieście mam ich wpłatomaty, wkładam kasę i nie myślę nawet o prowizjach.

Kiedy widzę mbank tak wysoko w takim "rankingu", to sam mam chęć napisać "xd", wiesz może ile oni mieli opisanych afer na wykopie?
Ty tak serio?
Edytowane przez: "Janusz_Moczywons" lip 5.
Janusz_Moczywons05/07/2020 12:11

PKO BP / milleniunNie baw się w jakieś małe banki, które będą zaskakiwać do …PKO BP / milleniunNie baw się w jakieś małe banki, które będą zaskakiwać dodatkowymi opłatami.


Dokładnie, mam konta w tych bankach. Żadnych problemów, polecam.
shymeq705/07/2020 12:36

Korzystam z Nest Banku od około 5 lat, nigdy nie miałem problemów. Chyba do …Korzystam z Nest Banku od około 5 lat, nigdy nie miałem problemów. Chyba do tej pory jedyne w pełni darmowe konto.Ciężko coś na szybko z nimi załatwić, jeżeli zajdzie taka potrzeba.
Ja mam PRP w Mbanku. Jest to darmowy rachunek który muszą świadczyć wszystkie banki, szczegóły:
pieniadze.rp.pl/osz…sza

Oferta:
mbank.pl/ind…zy/
Plus tego taki, że nie interesują mnie zmiany TOiP bo rachunek i karta muszą być bezwarunkowo za darmo.

Tutaj mam:
Darmowy rachunek
Darmowa karta
Darmowa obsługa kasowa w placówkach
5 bezpłatnych wpłat do euronetu za 0zł
Bankomaty własne >100 za darmo, <100zł 5 pierwszych wypłat za darmo.
Bankomaty obce 5 pierwszych wypłat w miesiącu za darmo.

A revoluta używam do zagranicy. Revolut nie wyklucza się z kontem PRP bo revolut nie daje ci rachunku bankowego na twoje dane, to rachunek revoluta techniczny do przyjmowania wpłat Dlatego w CiORB jesteś czysty z revolutem otwierając PRP.

Minus to otwarcie tylko w placówce lub listownie. W placówce będą ciśnąc, żebyś otworzył normalne konto bo mają z tego prowizje - tak samo jak naganiacze na premie bankowe otwierający blogaski i żyjący z afiliacji
Edytowane przez: "mrrrrrrrrrrrrrrrrrr" lip 5.
Tomek20105/07/2020 13:00

Ile masz lat?


30. Darmowe konto do 26 nie przejdzie
Chucky05/07/2020 12:39

W Santander jest bez prowizji w ich wpłatomatach


Tak samo jak ING, Pekao i parę innych. Chodzi o sieć Euronet.
shymeq705/07/2020 12:36

Korzystam z Nest Banku od około 5 lat, nigdy nie miałem problemów. Chyba do …Korzystam z Nest Banku od około 5 lat, nigdy nie miałem problemów. Chyba do tej pory jedyne w pełni darmowe konto.


Widziałem jeden oddział u nas w mieście. Ale jakoś słabo jestem nastawiony do mało znanych banków. Do kogo on w sumie należy?
Janusz_Moczywons05/07/2020 13:09

1. Wymieniłem banki moim zdaniem najmniej problemowe, zwłaszcza PKO bp, ja …1. Wymieniłem banki moim zdaniem najmniej problemowe, zwłaszcza PKO bp, ja nie patrzyłem na "marchewkę", czyli jakąś premię na przywitanie.2. Podałeś link z rankingiem kont bankowych, ale moim zdaniem to jest słabe. Takie strony zarabiają na refach a ich wysokość moim zdaniem może mieć związek z pozycją w rankingu jakiegoś banku. Widzę, że PKO jest na ostatniej pozycji, mimo braku opłat tylko gdy wykonamy min 5 płatności miesięcznie kartą, a inne banki wymagają np. płatności kartą za min. 200zł i oferują tylko 3 darmowe wypłaty, ale są wyżej oceniane wg. tej strony.Mam te straszne PKO, w małym mieście mam ich wpłatomaty, wkładam kasę i nie myślę nawet o prowizjach.Kiedy widzę mbank tak wysoko w takim "rankingu", to sam mam chęć napisać "xd", wiesz może ile oni mieli opisanych afer na wykopie?Ty tak serio?


A co sądzisz o ING ?
mrrrrrrrrrrrrrrrrrr05/07/2020 17:37

Ja mam PRP w Mbanku. Jest to darmowy rachunek który muszą świadczyć wsz …Ja mam PRP w Mbanku. Jest to darmowy rachunek który muszą świadczyć wszystkie banki, szczegóły:https://pieniadze.rp.pl/oszczednosci/konta-bankowe/17446-koncu-sa-darmowe-konta-otwieraja-muszaOferta:https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/podstawowy-rachunek-platniczy/Plus tego taki, że nie interesują mnie zmiany TOiP bo rachunek i karta muszą być bezwarunkowo za darmo.Tutaj mam:Darmowy rachunekDarmowa kartaDarmowa obsługa kasowa w placówkach5 bezpłatnych wpłat do euronetu za 0złBankomaty własne >100 za darmo, <100zł 5 pierwszych wypłat za darmo.Bankomaty obce 5 pierwszych wypłat w miesiącu za darmo.A revoluta używam do zagranicy. Revolut nie wyklucza się z kontem PRP bo revolut nie daje ci rachunku bankowego na twoje dane, to rachunek revoluta techniczny do przyjmowania wpłat Dlatego w CiORB jesteś czysty z revolutem otwierając PRP.Minus to otwarcie tylko w placówce lub listownie. W placówce będą ciśnąc, żebyś otworzył normalne konto bo mają z tego prowizje - tak samo jak naganiacze na premie bankowe otwierający blogaski i żyjący z afiliacji


PRP ? Co to ?

Czyli polecasz mBank?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst