Jakie AGD warto kupić?

6
wrz 22. 2020
Rodzice robią remont kuchni i mam im pomóc wybrać dobry sprzęt AGD. aktualnie jedyne co mam to płyta gazowa Teka (zapomniałem model ale 90 i duży palnik po prawej) bo nie jest szklana i jest czarna. Ludzie coś piszą że po jakimś czasie palnik może nie być szczelny ale taka się podoba więc chyba zostanie. W media expert jest promocja przy zakupie kilku sprzętów i chcą z niej skorzystać. Szukam jakiś piekarnik do 1500, okap czarny szklany rozmiar 90 z dobrych ale tańszych, zmywarkę też koło 1500 i mikrofalówkę wygodną w obsłudze. Na co powinienem uważać przy wybieraniu i które modele mają poważne problemy? Uwzględnienię każdą odpowiedź. Może jakieś propozycje?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
6 Komentarzy
Poczytaj starsze tematy odnosnie promocji typu kup drugi trzeci 50% taniej W ostatnim miesiacu byly conajmniej 4 tematy o sprzet agd.
A tak w skrocie: w 99% przypadkow od takich pseudo promocji (objete sa nia wybrane produkty ktore nie schodza albo te lobbowane przez producentow) taniej Cie wyjdzie zamowienie w roznych sklepach (z najnizszymi cenami danego modelu) i wybranie cashbacku goodie.
wadam22/09/2020 14:44

Poczytaj starsze tematy odnosnie promocji typu kup drugi trzeci 50% taniej …Poczytaj starsze tematy odnosnie promocji typu kup drugi trzeci 50% taniej W ostatnim miesiacu byly conajmniej 4 tematy o sprzet agd. A tak w skrocie: w 99% przypadkow od takich pseudo promocji (objete sa nia wybrane produkty ktore nie schodza albo te lobbowane przez producentow) taniej Cie wyjdzie zamowienie w roznych sklepach (z najnizszymi cenami danego modelu) i wybranie cashbacku goodie.


Chodzi o to że ja się na tym nie znam a komentarze czytałem ale tego za dużo. Płyta prawdopodobnie zostaje Teka i pasuje mi jakiś sprzęt dobrać. Matka chce z tego sklepu bo jest większy niż Neonet w naszych okolicach. Nie lubi dużego wyboru bo w dawnych czasach jak nie było wyboru było lepiej. To już i tak sukces że nie kupi sprzętu patrząc na różnice między cenę skreśloną a normalną
paw147022/09/2020 16:28

Chodzi o to że ja się na tym nie znam a komentarze czytałem ale tego za du …Chodzi o to że ja się na tym nie znam a komentarze czytałem ale tego za dużo. Płyta prawdopodobnie zostaje Teka i pasuje mi jakiś sprzęt dobrać. Matka chce z tego sklepu bo jest większy niż Neonet w naszych okolicach. Nie lubi dużego wyboru bo w dawnych czasach jak nie było wyboru było lepiej. To już i tak sukces że nie kupi sprzętu patrząc na różnice między cenę skreśloną a normalną


Mam zniżki pracownicze w Boschu także jak coś możemy się dogadać jak coś się spodoba
Kucharez22/09/2020 17:19

Mam zniżki pracownicze w Boschu także jak coś możemy się dogadać jak coś si …Mam zniżki pracownicze w Boschu także jak coś możemy się dogadać jak coś się spodoba


Aktualnie problemem jest wybór bo nawet nie mogę się dowiedzieć co się podoba żeby szukać coś podobnego. Na początek potrzebuje pomysłu co wybrać a potem szukanie ceny. Zainteresowana twierdzi że ma wizję w głowie i ma być tak jak myśli ale nie chcę powiedzieć jak ta wizja wygląda.jak oceniasz jakość sprzętów. Co jest dobre a czego unikać.
paw147022/09/2020 18:03

Aktualnie problemem jest wybór bo nawet nie mogę się dowiedzieć co się podo …Aktualnie problemem jest wybór bo nawet nie mogę się dowiedzieć co się podoba żeby szukać coś podobnego. Na początek potrzebuje pomysłu co wybrać a potem szukanie ceny. Zainteresowana twierdzi że ma wizję w głowie i ma być tak jak myśli ale nie chcę powiedzieć jak ta wizja wygląda.jak oceniasz jakość sprzętów. Co jest dobre a czego unikać.


Osobiście mam wszystko z Boscha i nie mam problemów (sprzęty mam 2 miesiące więc bardzo krótki okres). Musisz sam poczytać i się zdecydować co i jak.
Musisz rozpisac kazdy sprzet. Jaki wymiar bedxie pasowal i jakie funkcje chcesz zeby mial. I tak po sznurku. W rodzinie remont kuchni mielismy ostatnio jakies 1,5 roku temu i tam wszystko poszlo siemensa i sa bardzo zadowoleni
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst