Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Jaki zestaw garnków? Gerlach vs Tefal vs WMF

3
gru 25. 2017
Szukam zestawu małych/średnich garnków (3-4 sztuki z pokrywkami) w okolicach czterystu złotych. Garnki do użytku domowego, na kuchence gazowej z możliwością mycia w zmywarce.

Zastanawiam się nad:

Gerlach Simple
euro.com.pl/gar…tml

Tefal Uno
neo24.pl/tef…rue

WMF Mini
wmfsklep.pl/zes…tml

Czy między tymi zestawami występują jakieś znaczące różnice w trwałości i jakości wykonania, czy też można kupować bez obaw ten, który najbardziej odpowiada mi pod względem litrażu, ceny i wyglądu? Z góry dziękuję za odpowiedź
Aktualizacje społecznościowe
Różne
3 Komentarze
Mam Tefal jakiś zestaw za 300 ale ogólnie na gaz nie polecam. Na indukcji ekstra. Na gazie opala się i będzie nie fajnie.
Tefal Uno nie polecam, wykonanie średnie i koniecznie sprawdź rozmiary garnków "na żywo" jak dla mnie niepraktyczne. Kupiłem je, ale po rozpakowaniu zwróciłem. Finalnie zamówiłem Tefal Hero w połączeniu z cashbackiem Tefala.
Cadgru 27. 2017

Tefal Uno nie polecam, wykonanie średnie i koniecznie sprawdź rozmiary g …Tefal Uno nie polecam, wykonanie średnie i koniecznie sprawdź rozmiary garnków "na żywo" jak dla mnie niepraktyczne. Kupiłem je, ale po rozpakowaniu zwróciłem. Finalnie zamówiłem Tefal Hero w połączeniu z cashbackiem Tefala.


Tefala skreśliłem ze względu na zbyt duży litraż
Miałem wziąć zestaw WMF Mini, ale udało mi się dorwać w Lidlu komplet Gerlach Simple (3 garnki z pokrywkami + wkład do gotowania na parze) za 285 zł i kupiłem póki tani :P
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst