Jaki telefon za +/- 1000 zł

5
cze 21. 2020
Hej, zmagam się ze zmianą telefonu, po stłuczeniu przez syna. Jako, że na rynku wysyp smartfonów w okolicy 1 tys., to sam nie wiem co wybrać. Zrobiłem krótki research i wybrałem kilka pozycji:
- Motorola G8 Power
- Samsung M21
- Hyuawei P40 Lite

Co potrzebuję/co mniej istotne:
- wydajność - nie gram w gry na telefonie, ale dobrze żebym się nie musiał wkurzać jak chcę szybko coś sprawdzić/uruchomić
- bateria - fajnie żeby trzymała ten dzień, dwa przynajmniej
- aparat - im lepszy tym lepiej; robię dużo zdjęć, kamery używam sporadycznie
- nfc - zawsze mam przy sobie portfel na karty płatnicze. Miałem nfc w poprzednim telefonie i używałem co jakiś czas, ale zawsze mogłem się obejść bez tego;
- wykonanie - i tak wkładam do etui, także tego

Kwota za telefon? Plus/minus 1000 zł. Zawsze można dołożyć troszkę więcej, ale czy w moim przypadku warto? Niech brać peppera oceni Dzięki za każdą merytoryczną wypowiedź/opinię.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
5 Komentarzy
Jeżeli idzie o długość działania na baterii to Moto wygrywa (niby), nie wiem jak zdjęcia i co dla Ciebie ważne jest, H jakoś 3 tyg temu (jeżeli idzie o tablet przynajmniej) nie miał dostępu do sklepu wujka. Hmm .. mgsm,pl porównanie ?
Co do H to z jednej strony lubię zabawę telefonami, aczkolwiek boję się momentu utraty cierpliwości po pewnym czasie. Kusi za to 6gb ramu i aparat. No i licencja na automapę też brzmi fajnie Samsung wydaje się najlepszym rozwiązaniem, bo łączy i usługi googla i dobrą baterię. Ciekawi mnie jednak jak długo Samsung będzie wspierał ten model aktualizacjami.
Edytowane przez: "Kossak" cze 21.
Tak +/– wychodzi Xiaomi. Jeżeli chodzi o Samsunga to aktualizacje przez raczej długi czas będą
Zdecydowałem się Samsunga. Dzięki za pomoc Dużo pozytywnych opinii oraz komfort wygrały z 6gb ramu Niby mógłbym bawić się z HMS, ale w sumie po co.
Zostawię info dla potomnych.
Moto G8 Power - WiFi tylko w standardzie n, co oznacza BRAK WiFi 5GHz.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst