cze 1. 2021
Hej!
Chciałem się zapytać, jaki budżetowy smartwatch byście wybrali i dlaczego. Na oku mam Amazfit GTR 2, Mi Watch oraz Huawei GT 2, ale rozważę też inne opcje.
Zależy mi na jak najlepszym śledzeniu trasy po GPSie, i możliwości odczytania tej trasy na aplikacji w telefonie, gdzie podane byłby jak największe ilości informacji (średnia i maksymalna prędkość, maksymalny i średni puls, maksymalna wysokość itp.) Idealnie by było, gdybym mógł sprawdzić prędkość i wysokość na konkretnym "punkcie" trasy, ale nie wiem czy to jest realne w jakimkolwiek zegarku do 1000zł.
Druga rzecz na jakiej mi zależy to barometr (wysokościomierz). Żeby był dokładny i żeby można było odczytać zmianę wysokości z ostatnich kilku godzin. Co do czasu na baterii - nie ma znaczenia, byle 1 pełny dzień na GPSie wytrzymał. Budżet: Nie więcej niż 700-800zł, idealnie 500-600zł.

Aktualnie mam Samsunga Galaxy Watch 46mm i to jest jeden wielki dramat. Czym prędzej chce go zamienić na coś innego. Także żadnego Samsunga mi nie proponujcie xD
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Dyskusje
10 Komentarzy
Prześlij Komentarz