gru 27. 2022
szukam czegoś w budżecie do 1600 zł, mogę ewentualnie naciągnąć wydatek do 2000 zł jeśli korzyści będą wymierne użytkowo

co polecicie w tych pieniądzach?

warunki bezwzględne to obsługa 5G i dioda powiadomień

z góry dzięki za propozycje modeli do przedumania
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

6 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Możesz sobie sam wybrać (nie filtruje poprawnie niektórych telefonów po cenie bo bierze pod uwagę też refurby), dużo tego nie ma, najciekawszy chyba nothing - praktycznie całe plecki są diodą powiadomienia, no ale właśnie są to plecki więc trzeba przyzwyczaić się do odkładania telefonu ekranem do dołu. Zauważ też że nie każdy telefon 5G obsługuje aktualne 4 polskie kanały. (Edytowano)
  Avatar
  Takie rozwiązanie to taki półśrodek, bo niektóre telefony pozwalają na używanie diody aparatu jako diody powiadomień, więc wtedy wybór jest większy, ale to nie jest wybór którego zapewne szuka autor.
 2. Avatar
  Witamy podróżnika w czasie. Takich telefonów od lat prawie nikt już nie robi. Dioda jest teraz w Sony i chyba tyle - może Zenfone ma, ale nie pamiętam. Mają też niektóre modele Xiaomi, ale taka mała i w takim miejscu, że szkoda o niej wspominać. Diody są też czasem w jakimś budżetowym wynalazku - np Moto, ale tam zapomnij o 5G.
  Avatar
  Autor
  z tego co widzę Zenfone 8 ma diodę
 3. Avatar
  Niekoniecznie dioda, ale xiaomi 12 ma migające boki, które działają jak dioda. To tak informacyjnie gdybyś szukał alternatyw dla diody. (Edytowano)
Avatar