Jaki namiot kupić?

4
lip 13. 2018
Witam

Szukam namiotu dla 2ch osób na festiwal (namiot - b.duża 2-ka ewentualnie normalnej wielkości 3-osobowy). Potrzebuję dobrej jakościowo konstrukcji 2-warstwowej, budżet 300-350zł (jakby znalazł się taniej to super). Namiot przewożony w aucie - więc nie ma problemu z większym (fajnie jakby dało się w nim stanąć - ale nie jest to wymóg konieczny). Używany będzie raz na rok/2 lata - festiwale (na których nie udało się wynająć pokoju) z nieznaną pogodą - więc odporny na ulewy.

Mamy materac wielkości 185x210cm więc fajnie jakby w tych wymiarach się coś znalazło, jeśli nie - zmienimy materac.

Do tej pory polecono mi:

Fjord Nansen Andy 3
Coleman Darwin 3
FN Korsyka 3
Coleman Tasman 3

Chciałbym zebrać wszystkie możliwości w jednym miejscu, porównać i podjąć decyzję.

Namiot będzie raczej kupowany w Decathlonie (chyba, że polecacie inny sklep?)
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Ja tam zawsze lubiłem te z Decathlonu "one second" co się szybko rozkłada
Właśnie piszę leżąc w Andy 3. Ten namiot jest dość duży, w 2 osoby spokojnie się Zmieścisz. Ja śpię z rowerem w przedsionku i sakwami w środku i jest jeszcze dużo wolnego miejsca. Jestem w górach i pada od wczoraj i nie przemókł wiec z tym nie ma problemu
I jak drathir ? Sprawdziłeś coś już? Jestem w identycznej sytuacji. Andy III wygląda najlepiej z tym, że mi bardziej zależy na czymś lżejszym i mniej "obszernym".
Edytowane przez: "ESoci" sie 21. 2018
ESocisie 21. 2018

I jak drathir ? Sprawdziłeś coś już? Jestem w identycznej sytuacji. Andy II …I jak drathir ? Sprawdziłeś coś już? Jestem w identycznej sytuacji. Andy III wygląda najlepiej z tym, że mi bardziej zależy na czymś lżejszym i mniej "obszernym".


Ostatecznie dziewczyna pożyczyła od znajomej - uznaliśmy, że nie warto kupować namiotu, który będzie używany raz/rok bądź 2 lata
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje