Jaki mikrofon do nagrywania/transmisji uroczystości typu otwarcia wystaw, prezentacje książek? (często bez nagłośnienia, zwykle 2-3 osoby)

kwi 27. 2021
Potrzebuję mikrofonu/ów do transmisji audio-wideo. Wydarzenia kulturalne np. otwarcie wystawy, prelecje. Osób mówiących zwykle 2-3, pomieszczenia wielkości 30-50 mkw. o słabej akustyce, czasem widownia zakłócająca trochę przekaz. Rzadko dodatkowe nagłośnienie.

Zastanawiałem się nad shotgunami na aparat, ale nie wiem czy nie lepiej dopłacić do zestawu z mikroportami i dwóm osobom je podczepić (jestem głównym "transmiterem", więc mam taką możliwość), a może mikrofony typu konferencyjnego na trójnogu na stolik?
Nie mam pojęcia o dźwięku, wiec nie wiem w co warto do takiego zastosowania się pchać. Ważność tych wydarzeń nie jest jakaś astronomicznie wielka, stąd poproszono mnie bym się tym zajął jako dodatek do moich podstawowych zadań, a nie oddelegowano tego do specjalistów.

Priorytetem jest dobry stosunek ceny do jakości. Priorytetem nie jest niska cena, ani wysoka jakość, lecz dobra relacja ceny do jakości.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Dyskusje
1 Komentarz
Prześlij Komentarz