Jaki cashback allegro itd ?

11
paź 6. 2020
Czy jest jakiś uczciwy caschback ? planetplus to oszuści którzy odrzucają i nie naliczają, goodie było na początku ok ale przy zakupach za 750zł coś mnie tkneło bo dostałem 1,2zł zwrotu, nie muszę mówić, a były to meble. Sprawdziłem, 20 ostatnich transakcji i to samo, oszukują i to spore kwoty.
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
11 Komentarzy
Nie mam problemu z planetplus, wszystko mi zalicza na allegro. Wcześniej czyszczę historię i ciasteczka, okazję wyszukuję po nr i bangla.
I pieniądze wypłacają 3 miesięcy
stasic06/10/2020 17:36

Nie mam problemu z planetplus, wszystko mi zalicza na allegro. Wcześniej …Nie mam problemu z planetplus, wszystko mi zalicza na allegro. Wcześniej czyszczę historię i ciasteczka, okazję wyszukuję po nr i bangla.Ta. Co z tego. Ile z tego wypłacą?
asimply07/10/2020 07:18

Ta. Co z tego. Ile z tego wypłacą?


Póki co wszystko wchodzi, oczywiście jak wyżej napisano, można narzekać na czas realizacji przelewów.
Zleciłem wypłatę 09.09.2020, maila z informacją o zleceniu wypłaty otrzymałem 23.09.2020, oczywiście przelewu jeszcze nie otrzymałęm.
Edytowane przez: "stasic" paź 7.
Czyli pierwszy raz wypłacasz. Zobaczysz ile poczekasz
Rok temu wypłacałem z PP i pieniądze dotarły w 8 dni. Teraz podobno trzeba dłużej czekać. Może to wina zmiany ich systemu, który nastąpił jakiś czas temu? Generalnie większość transakcji PP jak i goodie mi zalicza, ale to jak ktoś wyżej pisał: czyszczenie ciasteczek, cała procedura na "czystej" przeglądarce (bez adblocków itp). Stawki PP i goodie są chyba identyczne, z tym że PP liczy od ceny faktycznej, a goodie odlicza VAT i cashback jest od ceny netto. Kolejna różnica to goodie w ciągu ok miesiąca, max dwóch zatwierdza transakcje, a na PP mam jeszcze jakieś z marca, które są w oczekujących. Za to te z sierpnia są już zatwierdzone. Podsumowując nie są te firmy idealne, ale chyba nie ma specjalnie dla polskich sklepów alternatywy.
Jeżeli na wypłatę zatwierdzonego cashbacku w PP chce Wam się czekać 4 miesiące to ok . Oczywiście bez gwarancji.
Edytowane przez: "asimply" paź 7.
Mnie dobrze zlicza transakcje z Allegro Cashgoback, i chyba najwyższy procent mają, za 25zl zakup 0,29 zwrot, a w goodie 0,14 (to doładowanie do telefonu).
Żadnej transakcji mi nie odrzucili, nawet 2 zaakceptowane, choć przedmioty zwróciłam, czas akceptacji około 2,5mca, aktualnie czekają na akceptację z 4.08 i późniejsze.
RemE14/10/2020 06:02

Mnie dobrze zlicza transakcje z Allegro Cashgoback, i chyba najwyższy …Mnie dobrze zlicza transakcje z Allegro Cashgoback, i chyba najwyższy procent mają, za 25zl zakup 0,29 zwrot, a w goodie 0,14 (to doładowanie do telefonu).Żadnej transakcji mi nie odrzucili, nawet 2 zaakceptowane, choć przedmioty zwróciłam, czas akceptacji około 2,5mca, aktualnie czekają na akceptację z 4.08 i późniejsze.


ale dziwne, że komentarze na pepperze które piszesz są tylko o tym cashbaack
Rustin15/10/2020 13:24

ale dziwne, że komentarze na pepperze które piszesz są tylko o tym ca …ale dziwne, że komentarze na pepperze które piszesz są tylko o tym cashbaack


Piszę komentarze o goodie też, nie tylko o cashgoback. Akurat z goodie mam problemy, z cashgoback nie (tylko do Aliexpress procent mają niski, więc "nie opłaca się").
Nic się nie bój, nie mam interesu w ich promowaniu lol
5300660-O4n3Y.jpgTak nalicza goodie. Złodzieje
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst