Jaki bardzo cichy oczyszczacz powietrza?

lis 25. 2022
Cześć, poszukuje oczyszczacza powietrza, który na najniższym trybie będzie całkowicie niesłyszalny z odległości około 1,5 m. Planuje kupić przewymiarowany oczyszczacz do pomieszczenia 10 m2 i używać go prawie wyłącznie na najniższym trybie, tak żeby całkowicie go nie słyszeć. Pytanie, czy są takie modele? Najlepiej w cenie do 1500 zł.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

4 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Udało mi się kupić niedawno, na Amazonie, Electrolux Pure A9 PA91-604GY za 1284zl (raczej ciężko będzie o powtórkę okazji) i na minimum jest niesłyszalny (16dB). Jest też niższy model do do mniejszej powierzchni.
  Avatar
  Autor
  Szkoda, że przegapiłem okazję. W nocy, jak jest kompletnie cicho, to na minimum Electrolux Pure A9 PA91-604GY jest całkowicie niesłyszalny z 1 czy 2 metrów?

  Kupiłem Vestfrost VP-A1M30WH, który ma niby 17 dB, ale w nocy słychać go trochę. Najgorzej, że w tej sztuce wiatrak drgał na boki i akurat leżąc w łóżku, słyszałem bardzo ciche, ale wkurzające wibracje. Poza tym nocą było słychać delikatny szum przepływającego powietrza (w dzień niesłyszalny). Zwróciłem i szukam czegoś całkiem cichego.