Jaka wódka na wesele?

30
wrz 14. 2020
Witam!
W przyszłym roku czeka mnie wesele i tak Was zapytam jaką wódkę polecacie? Mam w głowie zakup bardziej premium wódki: Finlandia, Amundsen, Stumbras, Nemiroff lub bardziej wersja Nemiroff De Luxe i to chyba mój numer 1.
Od biedy ujdzie jeszcze Oginski.

Piwka mieliście na weselu? 😄
Aktualizacje społecznościowe
Różne
30 Komentarzy
Biały bocian

Piwo bezalkoholowe się przydaje, dosyć sporo osób u nas je piło
Właściwie to nie ma znaczenia co wybierzesz, ludzie wszystko wypiją
Stumbrass jest sprawdzony, ładnie się prezentuje. Mogę polecić też Wyborową, za umiarkowane skutki uboczne dnia następnego.
Taka młoda godzina, a tu już smaka robią.
Przede wszystkim zimna! A jaka? To pepper, taka na którą będzie promocja. A poważnie to każda z tych wódek, o których mówisz jest dobrej jakości i naprawdę pijanemu wujkowi Januszowi nie będzie to robiło różnicy. Także gdybym ja kupował wziąłbym w danej chwili najtańszą z tych, które rozważasz. Na weselach jestem bardzo często i naprawdę marka wódki, ma znaczenie trzeciorzędne, no chyba, że ktoś daje gościom jakiś totalny shit. Fajnym pomysłem jest też stolik z bardziej wyszukanymi alkoholami, typu whisky, wina, piwa kraftowe, albo nawet mobilny bar. Goście teraz trochę wydziwiają jeżeli o preferencje alkoholowe chodzi, a tak to dla każdego coś dobrego będzie. Koszt nie jest jakiś kosmiczny a wrażenie na pewno będzie lepsze niż trochę lepszej wódki. Cheers!
Zrób kociołek jak u magicala niech każdy częstuje się ile będzie chciał
TechJanusz14/09/2020 08:29

Taka młoda godzina, a tu już smaka robią. (:IPrzede wszystkim zimna! A ja …Taka młoda godzina, a tu już smaka robią. (:IPrzede wszystkim zimna! A jaka? To pepper, taka na którą będzie promocja. A poważnie to każda z tych wódek, o których mówisz jest dobrej jakości i naprawdę pijanemu wujkowi Januszowi nie będzie to robiło różnicy. Także gdybym ja kupował wziąłbym w danej chwili najtańszą z tych, które rozważasz. Na weselach jestem bardzo często i naprawdę marka wódki, ma znaczenie trzeciorzędne, no chyba, że ktoś daje gościom jakiś totalny shit. Fajnym pomysłem jest też stolik z bardziej wyszukanymi alkoholami, typu whisky, wina, piwa kraftowe, albo nawet mobilny bar. Goście teraz trochę wydziwiają jeżeli o preferencje alkoholowe chodzi, a tak to dla każdego coś dobrego będzie. Koszt nie jest jakiś kosmiczny a wrażenie na pewno będzie lepsze niż trochę lepszej wódki. Cheers!


No właśnie planuję zrobić barek ale piwka jakieś z 3 rodzaje myślę nad czeskimi lub Raciborskie (Moje okolice), u nas mało kto krafty pije. I tak drink bar zrobię do samoobsługi z whisky na czele i może pokuszę się o jagerka lub fuckermaistera
Zimne piwko też fajna sprawa szczególnie gdy będziesz miał upalną pogodę, widziałem sytuacje, że ludzie właśnie prędzej piwkowali niż pili wódkę, tylko weź pod uwagę, że co niektórzy mogą mieszać alkohole i potem to się może kiepsko skończyć - głównie dla nich, ale dla Was to też nie będzie nic wesołego.
deddal14/09/2020 09:01

Zimne piwko też fajna sprawa szczególnie gdy będziesz miał upalną pogodę, w …Zimne piwko też fajna sprawa szczególnie gdy będziesz miał upalną pogodę, widziałem sytuacje, że ludzie właśnie prędzej piwkowali niż pili wódkę, tylko weź pod uwagę, że co niektórzy mogą mieszać alkohole i potem to się może kiepsko skończyć - głównie dla nich, ale dla Was to też nie będzie nic wesołego.


Na każdym weselu o podobnym składzie to goście na początku do obiadu pili sobie piwko, a ten jeden tak nie zaszkodzi :D. Wiadomo mieszania piwa z wódką to najgorszy wybór. Weselicho prawdopodobnie będzie w piździerniku
Jak to się mówi, po trzecim kielonu wszystko wchodzi ;). A tak na poważnie to stock jest też całkiem ok.
Weź pod uwagę Ostoye. Ładnie się prezentuje, delikatna w smaku, lekki kac Wcześniej był wspomniany Biały Bocin - nie kupuj tego w żadnym wypadku. Smakuje jak denaturat i wygląda wieśniacko.
benekk14/09/2020 10:04

Weź pod uwagę Ostoye. Ładnie się prezentuje, delikatna w smaku, lekki kac : …Weź pod uwagę Ostoye. Ładnie się prezentuje, delikatna w smaku, lekki kac Wcześniej był wspomniany Biały Bocin - nie kupuj tego w żadnym wypadku. Smakuje jak denaturat i wygląda wieśniacko.


Bocian i Stock odpadają Ostoya chyba wysoka cena.
Biały Bocian pojawiał się na stołach jakieś 2-3 lata temu. Uważam, że ciągle smakuje tak samo dobrze. Wygląda też bardzo dobrze, długa szyja butelki ułatwia rozlewanie. Ja bym śmiało kupował, gdyby była w dobrej cenie.

2 dni temu byłem na weselu i był Mickiewicz - chyba jakaś nowa wódka, nigdy jej nie widziałem. Wygląd całkiem elegancki, podobny do Ogińskiego (którego też polecam), w smaku bardzo dobra.
stumbras
Mowca14/09/2020 09:39

Jak to się mówi, po trzecim kielonu wszystko wchodzi ;). A tak na poważnie …Jak to się mówi, po trzecim kielonu wszystko wchodzi ;). A tak na poważnie to stock jest też całkiem ok.


Z całym szacunkiem, ale Stock jakiś czas temu spadł do poziomu Żubrówki.
stark299114/09/2020 12:39

Z całym szacunkiem, ale Stock jakiś czas temu spadł do poziomu Żubrówki.


Dokładnie!
Bo ja wiem czy Biały Bocian wygląda wieśniacko... Nie wiem czego oczekiwać od tej butelki. Ja na swoje kupiłem właśnie bociana, ale nie ze względu na butelkę, tylko kogo bym nie zapytał to mówił "bierz bociana, dobra wódka". Wypiliśmy na kawalerskim m.in. 3 butelki tej wódki i powiem tak - były zmrożone i to jeden pies czy to był Bocian, wyborowa czy stumbras. Jakbym chciał wydać więcej to brałbym Stumbrasa z kłosem bo ten rzeczywiście fajnie wygląda.
Piwo bezalkoholowe - wg mnie jak ktoś ma pić piwo bezalkoholowe, to niech pije Colę czy inny napój. Na letnich weselach zimne piwo - super sprawa. Ja na poprawiny wezmę trochę piwa, może ktoś będzie wolał piwo niż wódkę. Pomyśl jeszcze o Red Bullu - niby na każdym weselu jest kawa, ale mi np. po pewnej godzinie kawa już nie pomaga a taki Red Bull jakoś daje radę.
Mogę mieć Nemiroff De Luxe 0.5l za 24,50zl więc chyba na to się skuszę. Mało znana i mało dostępna wódka, fajna butelka.
Tylko i wyłącznie Ogiński, Stumbrass i Biały Bocian już jest pase
Byłam ostatnio na weselu, gdzie podawali Ogińskiego. Całkiem spoko w smaku, butelka tez się ciekawie prezentuje.
Adam Mickiewicz, nie wiem jak można polecać Ogińskiego który pali mordę jak mało która wódka
Biały Bocian miał dobry start na rynku, ale zdążył się już skiepścić.
U mnie wszystkie imprezy rodzinne oblatuje zawsze żołądkowa czysta, jest tania, dobra i nie ma po niej kaca
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst