Jaka sieć komórkowa z dobrym parkietem w UE

9
lip 10. 2019
Prawdopodobnie będę się tułał jako kierowca po Europie więc potrzebuję przenieść gdzieś numer gdzie będzie jak najlepszy pakiet roamingu w Unii Europejskiej. Internetu najlepiej minimum 5GB (do tego jakieś rozmowy i smsy).
Możecie coś polecić?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
9 Komentarzy
po kiego ci pakiet UE jak dużo lepiej i taniej jest kupić po prostu starter na miejscu ? na UE wystarczy 1-2GB roaminu aby na mapsach znaleźc najbliższy kiosk
Weź Orange pakiet nielimitowany za 300 PLN to na 4 miesiące powinien wystarczyć. Później jak w każdej sieci zaczną naliczać po 25 PLN /GB i dopłaty za rozmowy i SMSy.
wewsie10/07/2019 12:45

po kiego ci pakiet UE jak dużo lepiej i taniej jest kupić po prostu s …po kiego ci pakiet UE jak dużo lepiej i taniej jest kupić po prostu starter na miejscu ? na UE wystarczy 1-2GB roaminu aby na mapsach znaleźc najbliższy kiosk


Proponujesz mu osobną kartę na każdy kraj, przez który będzie przejeżdżał? Rzeczywiście genialne rozwiązanie i jakie proste w obsłudze.
wewsie10/07/2019 12:45

po kiego ci pakiet UE jak dużo lepiej i taniej jest kupić po prostu s …po kiego ci pakiet UE jak dużo lepiej i taniej jest kupić po prostu starter na miejscu ? na UE wystarczy 1-2GB roaminu aby na mapsach znaleźc najbliższy kioskW wielu krajach tak łatwo nie da się kupić startera, np chcą lokalny dokument tożsamości, trzeba wydać na starter, na doładowanie (co nie raz wychodzi wcale nie taniej), trzeba poświęcić czas na szukanie w obcym języku szczegółów ofert i kodów by je aktywować co kosztuje czas a nie raz oszczędność wychodzi tylko kilka zł więc szkoda zachodu.
JokerLego10/07/2019 15:05

W wielu krajach tak łatwo nie da się kupić startera, np chcą lokalny do …W wielu krajach tak łatwo nie da się kupić startera, np chcą lokalny dokument tożsamości, trzeba wydać na starter, na doładowanie (co nie raz wychodzi wcale nie taniej), trzeba poświęcić czas na szukanie w obcym języku szczegółów ofert i kodów by je aktywować co kosztuje czas a nie raz oszczędność wychodzi tylko kilka zł więc szkoda zachodu.

piszesz jakbyś co miesiąc latał do innego kraju ! tyle że w takim razie te 5GB raczej ci tez nie wystarczy. A jak się jedzie 1-2 razy do roku na wakacje to sprawdzenie takich rzeczy jest wręcz przyjemonścią
CiekawskiGeorge10/07/2019 14:19

Proponujesz mu osobną kartę na każdy kraj, przez który będzie przejeżdżał? …Proponujesz mu osobną kartę na każdy kraj, przez który będzie przejeżdżał? Rzeczywiście genialne rozwiązanie i jakie proste w obsłudze.


w KAŻDYM prawie abonamencie jest 1-2GB ramingu i tyle spokojnie wystarcza na PRZEJECHANIE nawet do Portugalii ...
CiekawskiGeorge10/07/2019 12:46

Weź Orange pakiet nielimitowany za 300 PLN to na 4 miesiące powinien w …Weź Orange pakiet nielimitowany za 300 PLN to na 4 miesiące powinien wystarczyć. Później jak w każdej sieci zaczną naliczać po 25 PLN /GB i dopłaty za rozmowy i SMSy.


75zł/miesiąc wydaje się dosyć drogo, myślałem że znajdzie się coś tańszego.
wewsie10/07/2019 15:38

w KAŻDYM prawie abonamencie jest 1-2GB ramingu i tyle spokojnie wystarcza …w KAŻDYM prawie abonamencie jest 1-2GB ramingu i tyle spokojnie wystarcza na PRZEJECHANIE nawet do Portugalii ...


I co z tego skoro kolega podał konkretnie, że potrzebuje 5GB. W tym celu musiałby wziąć abonament kosztujący min. 60 PLN. W dodatku to Internet na maks. 4 miesiące później zaczną mu naliczać 25 PLN za 1 GB.
Roswell10/07/2019 17:41

75zł/miesiąc wydaje się dosyć drogo, myślałem że znajdzie się coś tańszego.


Zależy jak długo zamierzasz jeździć po Europie. Jeśli do 4 miesięcy (choć mogą uznać Twoje korzystanie za non-fair już po 2 miesiącach) to standardowe krajowe oferty w cenie 60 PLN (oraz musisz odłożyć na dopłaty, więc wyjdzie te 75 PLN) wystarczą. Jeśli jednak dłużej to musisz liczyć się z kosztami 25 PLN / 1 GB.
Edytowane przez: "CiekawskiGeorge" lip 10. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst