Jaka przesyłkę warto wybrać - gearbest

9
lis 8. 2017
Chcę zakupić drona z gearbest - akurat jest promo 25%. Jaką przesyłkę warto wziąc żeby zminimalizować prawdopodobieństwo VAT/cło?
Do wyboru mam:

Netherlands Registered 15 - 28 business days $6.13
 • Sweden Registered 15 - 28 business days $6.32
 • EU Registered 20 - 30 business days $3.08
 • SF Registered 15 - 25 business days $3.03
 • Belgium Registered 18 - 28 business days $1.00
 • Europe Railway Registered - darmowa
Aktualizacje społecznościowe
Kategorie
  9 Komentarzy
  Pepper
  @nizios Żadna z powyższych. W Gearbest przesyłką która "omija" VAT jest Priority Line. Na twoim miejscu rozważyłbym zakup np. w TomTop (wiem, że opinie są skrajnie różne na ich temat), albo innym sklepie który deklaruje, że pokrywa opłaty z góry.
  Edytowane przez: "Kaban" lis 8. 2017
  Autor
  Akurat tomtop nie ma tego, czego szukam. Czy z tych dostępnych opcji wysyłki w gearbest, któraś wyróżnia się na plus?
  Kabanlis 8. 2017

  @nizios Żadna z powyższych. W Gearbest przesyłką która "omija" VAT jest Pri …@nizios Żadna z powyższych. W Gearbest przesyłką która "omija" VAT jest Priority Line. Na twoim miejscu rozważyłbym zakup np. w TomTop (wiem, że opinie są skrajnie różne na ich temat), albo innym sklepie który deklaruje, że pokrywa opłaty z góry.  Kolego chrzanisz głupoty! Pomimo że nie polecam samego sklepu Gearbest to na pewno vatu nie złapiesz kożystając z Belgium i Sweden , Chińczyki tak zwinnie to wykombinowały że przesyłki są wysyłane do tych krajów a tam mają naklejane nowe etykiety i są wysyłane z europy więc i są bez Vat. Większość rzeczy powyżej 20$ tak zamawiam i jeszcze vat-u nigdy nie zaliczyłem
  Autor
  Przedwczoraj zamówiłem przez belgium registered. Zobaczymy 😊
  Pepper
  piterklis 11. 2017

  Kolego chrzanisz głupoty! Pomimo że nie polecam samego sklepu Gearbest to n …Kolego chrzanisz głupoty! Pomimo że nie polecam samego sklepu Gearbest to na pewno vatu nie złapiesz kożystając z Belgium i Sweden , Chińczyki tak zwinnie to wykombinowały że przesyłki są wysyłane do tych krajów a tam mają naklejane nowe etykiety i są wysyłane z europy więc i są bez Vat. Większość rzeczy powyżej 20$ tak zamawiam i jeszcze vat-u nigdy nie zaliczyłem


  Na pewno to umarł Kopernik. Support Gearbest zaleca Priority Line jako przesyłkę omijającą VAT, Belgium/Sweden powinno się prześlizgnąć też, a pewności nie ma nigdy. Żadna jednak z powyższych i tak nie zapewnia 100$% ochrony i nie jest ubezpieczeniem, więc jeśli trafimy na VAT to nikt nam tego nie zrekompensuje.
  2 listopada robiłem zakup na GB i jako przesyłkę wybrałem "EU Express" (chyba było napisane 15-25 dni)

  Otrzymałem nr listu przewozowego(chyba z DPD) ale jak wpisuje to nie znajduje przesyłki.

  To normalne, że jeszcze nie ma żadnego info ?
  nizioslis 11. 2017

  Przedwczoraj zamówiłem przez belgium registered. Zobaczymy 😊

  ​daj znać jak dojdzie
  Autor
  Ok, odezwę się przed świętami
  Autor
  Dzisiaj otrzymałem przesyłkę z tarantulą,. Oczywiście VATu żadnego nie miałem. Co ciekawe na 17tracks do tej pory nie ma informacji o mojej przesyłce, natomiast śledzenie przesyłek na stronie gearbest stwierdziło, że paczuszka 28.11 czyli wczoraj dotarła do Polski.
  Prześlij Komentarz
  Avatar
  @
   Tekst

   Najlepsze dyskusje

   Najlepsze dyskusje

   Najlepsi sprzedawcy