jaka nakladka telefonu Android

16
lip 16. 2020
chciałam zapytać jaką polecacie nakładke telefonu chodzi mi o ekran dzwonienia i jak ludzie dzwonią bo mam teraz czystego androida i nie jest to atrakcyjne, nawet nie ma tarczy telefonicznej tzn tych cyfr duzych i jak chce zadzwonic to trzeba wpisywac z malej klawiatury qwerty
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
16 Komentarzy
Ta nakładka, jak to nazywasz, nazywa się dialer. Praktycznie od zawsze "jadę" na czystych androidach i nie chce mi się wierzyć, byś w swoim dialerze nie miała "normalnej" numerycznej klawiatury wyboru numeru. Tym niemniej, jeśli chcesz używać czegoś innego, to szukaj w sklepie play, pod hasłem dialer właśnie.
sciagnij sobie jakiegos launchera. np. nova launcher
Mowca16/07/2020 12:03

sciagnij sobie jakiegos launchera. np. nova launcher


Jej chodzi o dialer, nie launchera
tam tez jest dialer.
Mowca16/07/2020 12:50

tam tez jest dialer.


Dialer? W Nova Launcher? Coś Ci się jednak pomieszało chyba
azaber16/07/2020 11:40

Ta nakładka, jak to nazywasz, nazywa się dialer. Praktycznie od zawsze " …Ta nakładka, jak to nazywasz, nazywa się dialer. Praktycznie od zawsze "jadę" na czystych androidach i nie chce mi się wierzyć, byś w swoim dialerze nie miała "normalnej" numerycznej klawiatury wyboru numeru. Tym niemniej, jeśli chcesz używać czegoś innego, to szukaj w sklepie play, pod hasłem dialer właśnie.


no nie mam wlasnie
Patrzcie
4747904-yfoE2.jpg
szory nie było rozmowy
Edytowane przez: "HaniaDo__chania" lip 16.
HaniaDo__chania16/07/2020 16:29

no nie mam wlasnie


Wyczyść pamięć aplikacji Telefon: aplikacje i powiadomienia -> wyświetl wszystkie aplikacje -> Telefon -> Pamięć i pamięć podręczna -> wyczyść pamięć. Ścieżka będzie taka, lub podobna w zależności od wersji androida. Nie ma takiej opcji, żeby dialer nie miał swojej klawiatury numerycznej.
Avatar
Usunięty165660
azaber16/07/2020 17:04

Wyczyść pamięć aplikacji Telefon: aplikacje i powiadomienia -> wyświetl wsz …Wyczyść pamięć aplikacji Telefon: aplikacje i powiadomienia -> wyświetl wszystkie aplikacje -> Telefon -> Pamięć i pamięć podręczna -> wyczyść pamięć. Ścieżka będzie taka, lub podobna w zależności od wersji androida. Nie ma takiej opcji, żeby dialer nie miał swojej klawiatury numerycznej.


Znalazła już.
ale wiecie co jest jeszcze cos, jak ktos do mnie dzwoni to na poprzednim telu mialam jego ryj na caly ekran a teraz tylko male okienko sie wyswietla
HaniaDo__chania16/07/2020 17:44

ale wiecie co jest jeszcze cos, jak ktos do mnie dzwoni to na poprzednim …ale wiecie co jest jeszcze cos, jak ktos do mnie dzwoni to na poprzednim telu mialam jego ryj na caly ekran a teraz tylko male okienko sie wyswietlaMasz zamiar do Andrzeja dzwonić? On ponoć od wszystkich odbiera . Nie wiem czy chciałbym mieć go za tapetę.
HaniaDo__chania16/07/2020 17:44

ale wiecie co jest jeszcze cos, jak ktos do mnie dzwoni to na poprzednim …ale wiecie co jest jeszcze cos, jak ktos do mnie dzwoni to na poprzednim telu mialam jego ryj na caly ekran a teraz tylko male okienko sie wyswietla


W dialerze: trzy kropeczki na górze -> ustawienia -> inne ustawienia -> zdjęcie na cały ekran
To może mnie coś poradzicie. Mam tablet z kartą sim. SMSy odbieram preinstalowanym programem, ale do rozmów niczego nie przewidzieli. Może tablet to nie specjalnie wygodne urządzenie, ale np. rozmowy video, czy na głośnomówiący - no i klawiatura potrzebna żeby przy połączeniu z bankiem nie było problemu z wybieraniem cyferek...
Instalowałam już różne dialery, ale jakieś dziwne... A takiego normalnego jak w telefonie nie mogę znaleźć. Ktoś ma coś sprawdzonego ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst