Jaka hurtownia alkoholi i jakie alkohole polecacie?

sie 2. 2022
Tak jak w tytule, przeglądając oferty internetowe ceny nie są jakieś rewelacyjne i np. w sklepie na promocji można dostać podobnie. Potrzebuję około 400-500 butelek 0,5l.

Zastanawiam się także jaki alkohol. Czytam różne opinie, sam kupowałem różne i średnie mam wrażenia (pomimo odmiennych w internecie - może kwestia gdzie się kupi?).

Na 1 miejscu u mnie jest Stumbras z kłosem - ale ostatnio też mi się trafiał "gorszy" w smaku dodatkowo problem który widzę to wylatujące kłosy przez co zawsze na imprezach w butelce końcówka zostaje a każdy sięga po następną butelkę. No ale poza tym same + o ile się nie zepsuła w ostatnim czasie no to nie pali podczas picia no i następnego dnia też jest okej. Jest wersja bez kłosa ale to już wódka z ziemniaka, trochę inna.

Myślę mocno nad Ogińskim - może w porównaniu do Stumbrasa wydaje się to "półką niżej" to na weekendowej imprezie sporą grupą wypiliśmy dość duże ilości i nikt nie chorował na drugi dzień i generalnie pozytywnie byłem zaskoczony.

Na grupach fb najczęściej pada wybór na Mickiewicza - kupowałem kilka razy i niestety (nie tylko moja spostrzeżenie) było po "wypiciu" odczuwalne coś co w innych wódkach nie było, no i na drugi dzień słabo.

To są moje osobiste "wrażenia" i wiadomo, że każdy ma różnie i jak będzie za dużo to po każdej jest źle Mi głównie chodzi o łagodność w piciu, bo często można się "naciąć" i już podczas wypicia 1wszego kieliszka "pali" dosłownie.
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
Dyskusje

4 Komentarze