Jaka drukarkę wybrac ?

5
mar 17.
Witam , macie cos poleconego sprawdzonego w temacie drukarek ? Szukam w miare taniej (mysle 300-400zl) drukarki + skaner z opcja wifi. Nie interesuje mnie jej prędkość , głośność. Ma sprawnie działać i mieć tanie tusze. Pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
5 Komentarzy
epson ecotank. Model w zaleznosci od budzetu. Podobnie brothery.
150010090017/03/2020 13:10

epson ecotank. Model w zaleznosci od budzetu. Podobnie brothery.


Epson jest super gdy duzo drukujesz, gorzej jak robisz przerwy - tak przeczytałem.
Nie drukuje zbyt duzo . Drukarka typowo do domu - „raz na jakis czas”
reaXtic17/03/2020 13:24

Epson jest super gdy duzo drukujesz, gorzej jak robisz przerwy - tak …Epson jest super gdy duzo drukujesz, gorzej jak robisz przerwy - tak przeczytałem.


mam go ja, rodzice i teściowie. Z tych trzech "gospodarstw" u mnie drukowane jest najczęściej. Przez wakacje (3 miesiące) nic nie drukowałem, puściłem po przerwie czyszczenie głowicy z poziomu aplikacji i druk dalej leciał jak nowy. teściowie i rodzice drukują dużo rzadziej i nie mają żadnych problemów. Rozpisałem im jak włączyć czyszczenie jeżeli coś będzie nie tak ale na razie nic się im nie działo (jedni mają epsona od ponad roku, drudzy ponad 2 lata). Jeżeli nie masz jednak przekonania do epsona weź brothera. Ceny bardzo podobne. My braliśmy epsona (wcześniej wszędzie stały u nas brothery) bo był super cashback od producenta. Teraz chyba już go nie ma.
galik2317/03/2020 13:25

Nie drukuje zbyt duzo . Drukarka typowo do domu - „raz na jakis czas”


To zastanów sie nad laserem czarno biała, bo ja tez bardzo rzadko drukuje i glowica zaschnieta.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst