Jak zmienić płatność revolutem przez paypal na ebayu? Z GBP na inne waluty?

12
lut 19.
Czy ktoś wie i pomoże wyjaśnić jak zmienić płatność revolutem na USD (i inne) z GBP? Przy płatności mogę wybrać tylko funty a chcę zmienić na dolary. Jest sposób żeby revolut czy ebay zmieniał płatność na walutę w której kupuję, bo sklepy sprzedają w EUR, AU, USD, itd. A nawet widziałem C - co to za waluta przy okazji, dolar kanadyjski??
140912-QhFn5.jpg
Aktualizacje społecznościowe
PayPal OkazjePayPal kupony rabatowe
12 Komentarzy
@tylkoDeal to jest Polski ebay? Jaki masz adres rejestracji podany? Podrzuć najlepiej link.
Kaban7 min

@tylkoDeal to jest Polski ebay? Jaki masz adres rejestracji podany? …@tylkoDeal to jest Polski ebay? Jaki masz adres rejestracji podany? Podrzuć najlepiej link.Tak, polski. W paypal mam ustawiony defaultowy sposób płacenia - gbp, ale bez problemu wchodzę i zmieniam. W ebay nie mam opcji zmiany waluty, a sam serwis jest dla mnie nieczytelny i boję się gdziekolwiek wejść. Widziałem gdzieś opis jak ustawić w pp by zmieniał automatycznie walutę na tą którą płacimy kartą revoluta, ale nie zapisałem i nie mogę znaleźć. A był nawet na pepperze.
Edytowane przez: "tylkoDeal" lut 19.
@tylkoDeal żeby paypal pobierał z revoluta w walucie takiej jak jest płatność wystarczy ustawić żeby przewalutowanie pozostawić po stronie wystawcy karty. Dziwne że na polskim ebayu wyskakuje ci cena w dolarach. Podeślij aukcję, zobaczę jak to u mnie wygląda.
Kaban1 g, 7 min

@tylkoDeal żeby paypal pobierał z revoluta w walucie takiej jak jest p …@tylkoDeal żeby paypal pobierał z revoluta w walucie takiej jak jest płatność wystarczy ustawić żeby przewalutowanie pozostawić po stronie wystawcy karty. Dziwne że na polskim ebayu wyskakuje ci cena w dolarach. Podeślij aukcję, zobaczę jak to u mnie wygląda.Nie, wyskakuje w GBP - czyli głównym revolua (tak mam jak płace paypalem na innych stronach). Tylko nie wiem gdzie zmienic na taka jaką sklep sprzedaję? Gdy klikam zmień / dodaj sposób płatności prosi o numer karty itd. a chce ustawić przewalutaowanie po stronie wystawcy.
E: masz np: tego wynalazka:
ebay.pl/itm…640
W czym ci liczy?
E2: bo mi w płatności daje gbp, czyli dodatkowe przewalutowanie.
Edytowane przez: "tylkoDeal" lut 19.
@tylkoDeal Też pokazuje mi c$, a na innych aukcjach tego sprzedawcy inne waluty. Dziwne. Jak koniecznie chcesz od niego kupić, to ustawiłbym tak jak pisałem - podpiąłbym revoluta do PayPala i ustawił walutę wystawcy karty. Wtedy jeśli ściągnie w Kanadyjskich dolkach, to ściągnie w kanadyjskich dolkach, jak w GBP to w GBP jak w USD to w USD itp a różnice będą nieznaczące.
Kaban20 min

@tylkoDeal Też pokazuje mi c$, a na innych aukcjach tego sprzedawcy inne …@tylkoDeal Też pokazuje mi c$, a na innych aukcjach tego sprzedawcy inne waluty. Dziwne. Jak koniecznie chcesz od niego kupić, to ustawiłbym tak jak pisałem - podpiąłbym revoluta do PayPala i ustawił walutę wystawcy karty. Wtedy jeśli ściągnie w Kanadyjskich dolkach, to ściągnie w kanadyjskich dolkach, jak w GBP to w GBP jak w USD to w USD itp a różnice będą nieznaczące.A dasz linka do tej instrukcji bo nie mogę znaleźć. Wydałem już prawie wszystkie zwroty z CB, więc przydałoby się zmienić przelicznik. Tym bardziej że mam jeszcze kilka kuponów 30-15E
E: chociaż przy tym zakupie pojawia się możliwe przeliczenie, a na wcześniejszym tego nie było. Może to przez użycie kuponu? Ciężko byłoby to przeoczyć.

1974666-VeJZj.jpg
Edytowane przez: "tylkoDeal" lut 19.
@tylkoDeal nie pamiętam poradnika/gdzie go szukać. Wszystko masz w ustawieniach danej karty na PayPalu/podczas płatności.
Teraz mogę zmienić na każdej sprzedaży, nie wiem co było powodem wcześniej. Zamykam, ale i tak ebaya oceniam nisko - ceny po zniżce 30-15E ledwo niższe niż te z chin.
@tylkoDeal Mi również zalega zniżka 15€/30€. Jako, że robiłeś już zakupy z tym kuponem, pozwolę sobie Ciebie zapytać:
1. Czy waluta kupowanych rzeczy musi być w EUR, aby ten kupon zadziałał, czy nie ma to znaczenia i mogę kupować w USD?
2. Na jakim etapie wpisywałeś kod zniżkowy, jeszcze na stronie samego eBay, czy już na stronie samego PayPala?

Chcę zrobić łączony zakup od różnych sprzedawców w USD z wykorzystaniem tego kuponu. Z tej strony wiem, że mogę zrobić taką łączna płatność o ile wszystkie kupione rzeczy są wystawione w tej samej walucie. Oczywiście chcę, żeby mi ten kupon wszedł w tej płatności
frifix13 g, 28 min

@tylkoDeal Mi również zalega zniżka 15€/30€. Jako, że robiłeś już zakupy z …@tylkoDeal Mi również zalega zniżka 15€/30€. Jako, że robiłeś już zakupy z tym kuponem, pozwolę sobie Ciebie zapytać:1. Czy waluta kupowanych rzeczy musi być w EUR, aby ten kupon zadziałał, czy nie ma to znaczenia i mogę kupować w USD?2. Na jakim etapie wpisywałeś kod zniżkowy, jeszcze na stronie samego eBay, czy już na stronie samego PayPala?Chcę zrobić łączony zakup od różnych sprzedawców w USD z wykorzystaniem tego kuponu. Z tej strony wiem, że mogę zrobić taką łączna płatność o ile wszystkie kupione rzeczy są wystawione w tej samej walucie. Oczywiście chcę, żeby mi ten kupon wszedł w tej płatności


1 każda
2 na stronie eBay,
tylkoDeal8 min

1 każda 2 na stronie eBay,


Jeszcze tylko jedno pytanie, nie wiesz może czy koszty wysyłki również się zaliczają do wartości zakupu dla tego kuponu, aby móc osiągnąć minimum 30€?
frifix1 g, 43 min

Jeszcze tylko jedno pytanie, nie wiesz może czy koszty wysyłki również się …Jeszcze tylko jedno pytanie, nie wiesz może czy koszty wysyłki również się zaliczają do wartości zakupu dla tego kuponu, aby móc osiągnąć minimum 30€?


Raczej nie, chociaż ja brałem z darmową wysyłką.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje