Jak zmienić płatność revolutem przez paypal na ebayu? Z GBP na inne waluty?

8
lut 19.
Czy ktoś wie i pomoże wyjaśnić jak zmienić płatność revolutem na USD (i inne) z GBP? Przy płatności mogę wybrać tylko funty a chcę zmienić na dolary. Jest sposób żeby revolut czy ebay zmieniał płatność na walutę w której kupuję, bo sklepy sprzedają w EUR, AU, USD, itd. A nawet widziałem C - co to za waluta przy okazji, dolar kanadyjski??
140912-QhFn5.jpg
Aktualizacje społecznościowe
PayPal OkazjePayPal kupony rabatowe
8 Komentarzy
@tylkoDeal to jest Polski ebay? Jaki masz adres rejestracji podany? Podrzuć najlepiej link.
Kaban7 min

@tylkoDeal to jest Polski ebay? Jaki masz adres rejestracji podany? …@tylkoDeal to jest Polski ebay? Jaki masz adres rejestracji podany? Podrzuć najlepiej link.Tak, polski. W paypal mam ustawiony defaultowy sposób płacenia - gbp, ale bez problemu wchodzę i zmieniam. W ebay nie mam opcji zmiany waluty, a sam serwis jest dla mnie nieczytelny i boję się gdziekolwiek wejść. Widziałem gdzieś opis jak ustawić w pp by zmieniał automatycznie walutę na tą którą płacimy kartą revoluta, ale nie zapisałem i nie mogę znaleźć. A był nawet na pepperze.
Edytowane przez: "tylkoDeal" lut 19.
@tylkoDeal żeby paypal pobierał z revoluta w walucie takiej jak jest płatność wystarczy ustawić żeby przewalutowanie pozostawić po stronie wystawcy karty. Dziwne że na polskim ebayu wyskakuje ci cena w dolarach. Podeślij aukcję, zobaczę jak to u mnie wygląda.
Kaban1 g, 7 min

@tylkoDeal żeby paypal pobierał z revoluta w walucie takiej jak jest p …@tylkoDeal żeby paypal pobierał z revoluta w walucie takiej jak jest płatność wystarczy ustawić żeby przewalutowanie pozostawić po stronie wystawcy karty. Dziwne że na polskim ebayu wyskakuje ci cena w dolarach. Podeślij aukcję, zobaczę jak to u mnie wygląda.Nie, wyskakuje w GBP - czyli głównym revolua (tak mam jak płace paypalem na innych stronach). Tylko nie wiem gdzie zmienic na taka jaką sklep sprzedaję? Gdy klikam zmień / dodaj sposób płatności prosi o numer karty itd. a chce ustawić przewalutaowanie po stronie wystawcy.
E: masz np: tego wynalazka:
ebay.pl/itm…640
W czym ci liczy?
E2: bo mi w płatności daje gbp, czyli dodatkowe przewalutowanie.
Edytowane przez: "tylkoDeal" lut 19.
@tylkoDeal Też pokazuje mi c$, a na innych aukcjach tego sprzedawcy inne waluty. Dziwne. Jak koniecznie chcesz od niego kupić, to ustawiłbym tak jak pisałem - podpiąłbym revoluta do PayPala i ustawił walutę wystawcy karty. Wtedy jeśli ściągnie w Kanadyjskich dolkach, to ściągnie w kanadyjskich dolkach, jak w GBP to w GBP jak w USD to w USD itp a różnice będą nieznaczące.
Kaban20 min

@tylkoDeal Też pokazuje mi c$, a na innych aukcjach tego sprzedawcy inne …@tylkoDeal Też pokazuje mi c$, a na innych aukcjach tego sprzedawcy inne waluty. Dziwne. Jak koniecznie chcesz od niego kupić, to ustawiłbym tak jak pisałem - podpiąłbym revoluta do PayPala i ustawił walutę wystawcy karty. Wtedy jeśli ściągnie w Kanadyjskich dolkach, to ściągnie w kanadyjskich dolkach, jak w GBP to w GBP jak w USD to w USD itp a różnice będą nieznaczące.A dasz linka do tej instrukcji bo nie mogę znaleźć. Wydałem już prawie wszystkie zwroty z CB, więc przydałoby się zmienić przelicznik. Tym bardziej że mam jeszcze kilka kuponów 30-15E
E: chociaż przy tym zakupie pojawia się możliwe przeliczenie, a na wcześniejszym tego nie było. Może to przez użycie kuponu? Ciężko byłoby to przeoczyć.

1974666-VeJZj.jpg
Edytowane przez: "tylkoDeal" lut 19.
@tylkoDeal nie pamiętam poradnika/gdzie go szukać. Wszystko masz w ustawieniach danej karty na PayPalu/podczas płatności.
Teraz mogę zmienić na każdej sprzedaży, nie wiem co było powodem wcześniej. Zamykam, ale i tak ebaya oceniam nisko - ceny po zniżce 30-15E ledwo niższe niż te z chin.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje