Jak zmieniała się fifa na przełomie ostatnich lat? Która najlepsza?

lis 8. 2022 (17 g, 22 min)
Cześć wszystkim.
Zachęcony filmami Mietczyńskiego przypomniałem sobie jak kiedyś grałem w fifę (była to chyba fifa 13 a potem przez chwilę 15/16/17 - nie pamiętam dokładnie). Mega podobał mi się tryb kariery trenera i w sumie chętnie pograłbym znowu. Wiem jednak że poszczególne fify różnią się od siebie prawie wcale, dlatego mam do Was pytanie. Czy jest duża różnica między, powiedzmy, fifą 19 a 21? Albo 21 a 22/23? Którą część uznajecie za najlepszą? Z góry mówię, że nie zamierzam grać w online i na te wszystkie karty itp mam - kolokwialnie mówiąc - wywalone. Chodzi mi o mecze jednoosobowe, tryb kariery dla trenera i może też dla piłkarza. Wiem, że w pewnym momencie dodali tryb kariery w którym istnieje jakaś namiastka fabuły. Od której fify to wprowadzili?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

4 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Najlepsza to FIFA World Cup 98
 2. Avatar
  Tryb skorumpowanego działacza FIF'y jest spoko, wprowadzono go zanim w ogóle powstała pierwsza gra FIFA. Fajna fabuła, hajs, koks i dzifki. Mozliwość żerowania na młodych graczach, jest tryb wyciskania jak cytryny. Polecam ten tryb.
 3. Avatar
  Fifa 17 wprowadza tryb fabularny, co do reszty kup sobie gpu za 4 zł i sprawdź która fifa Ci najbardziej odpowiada chyba jest ea play acces czy jak to się nazywa.
 4. Avatar
  Najlepsza z ostatnich lat to 14
Avatar