Jak wykorzystać kupony select aliexpress

AvatarUsunięty1017834
sie 30. 2018
Witam jak wykorzystać kupony aliexpress select (posiadam kilka po 2$). Ponieważ gdy chce złożyć zamówienie nigdzie mi się one nie wyświetlają
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
W wielu aukcjach w sekcji ze zniżkami i kuponami masz napisane o możliwości użycia tychże. Spotkałem 2/15 i 6/65, być może są też inne opcje. Wtedy kupony takie wchodzą przy kasie.
A jak odnaleźć sklepy/oferty, w których te kupony są do wykorzystania? Jest jakaś opcja do zaznaczenia przy wyszukiwaniu? Bo przechodząc z list kuponów przez 'use now' albo 'see more deals' przerzuca mnie co prawda na listę różnych ofert, ale one nie pozwalają na wykorzystanie kuponów Select - nie widać info o nich przy cenie, ani nawet po przejściu do płatności, tam, gdzie widać pola wyboru pozostałych dwóch typów kuponów.
vinovich27/01/2019 02:50

A jak odnaleźć sklepy/oferty, w których te kupony są do wykorzystania? Jes …A jak odnaleźć sklepy/oferty, w których te kupony są do wykorzystania? Jest jakaś opcja do zaznaczenia przy wyszukiwaniu? Bo przechodząc z list kuponów przez 'use now' albo 'see more deals' przerzuca mnie co prawda na listę różnych ofert, ale one nie pozwalają na wykorzystanie kuponów Select - nie widać info o nich przy cenie, ani nawet po przejściu do płatności, tam, gdzie widać pola wyboru pozostałych dwóch typów kuponów.


3298345-KkqIQ.jpg
Przy wyszukiwaniu jest dostępne pole do zaznaczenia Select Coupon jak na powyższym zrzucie ekranu (czerwone, krzywe oznaczenie nad ofertami). Przy konkretnych aukcjach widać ten sam znaczek (szara obwódka) jak przy zaznaczonym polu. To oznacza, że w danej ofercie będzie można skorzystać z tych kuponów. Ale to nie wszystko.

3298345-6UVC5.jpgTrzeba jeszcze zwrócić uwagę od jakiej kwoty można użyć jakich kuponów. Tutaj za zakup powyżej $65 można wykorzystać kupony obniżające kwotę zakupu o $6. Jak przypadkiem coś mi się nie pomyliło, to oczywiście można korzystać z 3x$2 kupon. Raczej nie miałoby sensu zbieranie specjalnych kuponów o wartości $6
Edytowane przez: "Remek_N" lis 30. 2019
U mnie coś z tymi kuponami select nie działa. korzystałem z kuponów sklepu, ali ale tych select nigdy mi nie chce wrzucić (dobierane i za monety)
Wrzucam już duże za 250zł do zakupu i nic.
Przed wrzuceniem do kosza w sklepie jest "uzyskaj kupony", jest też możliwość w koszu ale po przejściu kup już nie dolicza.
Przy wcześniejszych zakupach zawsze okazywał się napis żeby dobrać jeszcze za 0,04zł aby użyć kupon. Pomimo dobrania nic.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje