lis 25. 2022
Jest ich zatrzęsienie. Już mi głowa pęka. Prawie się zdecydowałem na Jimmy H9 ale wyszło, że nie ma LEDów i coś jest nie tak z rurą..

Ktoś może polecić odkurzacz, który:
- W miarę dobrze odkurza;
- Ma te cholerne LEDy na szczotce;
- Nie jest obarczony żadną znaczną wadą konstrukcyjną;
- Taka elastyczna rura jest w zestawie;
- Nie jest kosmicznie ciężki;
- Ma stojak albo uchwyt w zestawie;
- Kosztuje do 1500zł;

Czy generalnie przegiąłem i takiego nie ma?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

6 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Może trochę Captain Obvious, ale czy na pewno potrzebujesz bezprzewodowego? Też miałem fazę na taki, ale po porównaniu masy modeli doszedłem do wniosku, że i tak najlepszy "cug" ma zwykły, przewodowy, bo tu wszystko się rozbija o moc silnika + akumulatora.

  Ale żeby nie robić kompletnego offtopu to testowałem PHILIPS 8000 AQUA PLUS, można go było wyrwać za 2k, i jak na bezprzewodowy to dawał radę, taka półka wyżej od przykładowo Xiaomi G11 imo.
  Avatar
  Autor
  Wlasnie o Philipsach jest malo opinii, a wiekszosc wyglada jak kupione komentarze. Mam mozliwosc kupienia AquaTrio za nieco ponad 2k ale malo madrego znalazlem o tym sprzecie.
 2. Avatar
  Jestem przed podobnym dylematem. Testowałem Tefala 15.60, super urządzenie ale trochę szkoda mi wywalać tyle kasy za bądź co bądź tylko domowy odkurzacz na 40m2 (kupowałem za 2200). Niedawno miałem okazję testować Tefala 8.60, tutaj cenowo już lepiej bo 1300 zł, ale nie porywa ani moc ani akumulator. Funkcja mopowania w tych odkurzaczach nie istnieje, dokładka do mopowania to fikcja a było to dla mnie ciekawe rozwiązanie do małego mieszkania.
  Zależy mi na łamanej rurze, choć nie wiem czy to będzie trwałe przy dłuższym użytkowaniu?

  Możecie coś innego polecić? Zastanawiam się jeszcze nad: JIMMY JV85 Pro i Beko PowerClean VRT94929VI. Może ktoś miał okazję używać?
  Avatar
  Autor
  Te nakładki do mopowania to dla mnie niemalże scam i całkowicie odpuściłem ten temat. Z recenzji przez które przebrnąłem to myślę, że warto spojrzeć na Jimmy H9 Pro - ja go odrzuciłem, bo nie miał LEDów na szczotce, ale to już moja fanaberia

  agdmaniak.pl/776…st/