Jak płacić na Amazonie?

10
lip 16. 2018
Robię pierwsze zakupy na Amazonie. Jest dostępna opcja płatności przelewy24, ale nie wiem jakie tam koszty przewalutowania wyjdą.
Jak najlepiej - czytaj najtaniej/najkorzystniej płacić na Amazonie?
Czy zamiast karty kredytowej można pod konto podpiąć kartę Revolut? Bo nie widzę możliwości podpięcia zwykłej karty.
Nie ma przypadkiem jakiejś promocji dla robiących pierwsze zakupy na Amazon?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
10 Komentarzy
Szybko. Tak serio Revolut wychodzi najlepiej.
Edytowane przez: "Voltix" lip 16. 2018
Tylko uważaj gdy płacisz revolut Amazon się pyta funty czy euro. Wybierasz EURO i dokładnie tyle schodzi z karty
@_Rychu_ Przelewy24 są stosunkowo drogie - ale końcowa cena jest podana i nic więcej nie dojdzie. Najlepiej płacić i tak Revolutem/kartą walutową.
lub funtach na amazon UK ;p
AaronWisenwaiss16/07/2018 06:33

Tylko uważaj gdy płacisz revolut Amazon się pyta funty czy euro. Wybierasz …Tylko uważaj gdy płacisz revolut Amazon się pyta funty czy euro. Wybierasz EURO i dokładnie tyle schodzi z kartyOkazało się, że trymer na który polowałem, wskoczył do promocji Prime i zostało mi tylko 50 minut, żeby go kupić, więc robiłem to pod małą presją czasu, tzn. dodawanie karty i całe zamówienie.
Rzeczywiście pod koniec realizacji zamówienia było pytanie o walutę karty. Domyślnie funt, ale zmieniłem na euro.
Po dodaniu karty i potem tej zmianie funtów na euro zauważyłem, że z konta pobrano mi 1 euro... Nie wiem czy to się pobrało już przy dodawaniu karty, czy przy realizacji zamówienia. To jest jakaś kontrola karty ze strony Amazona i pobierają euro, żeby je potem oddać?
_Rychu_lip 17. 2018

Okazało się, że trymer na który polowałem, wskoczył do promocji Prime i zos …Okazało się, że trymer na który polowałem, wskoczył do promocji Prime i zostało mi tylko 50 minut, żeby go kupić, więc robiłem to pod małą presją czasu, tzn. dodawanie karty i całe zamówienie.Rzeczywiście pod koniec realizacji zamówienia było pytanie o walutę karty. Domyślnie funt, ale zmieniłem na euro.Po dodaniu karty i potem tej zmianie funtów na euro zauważyłem, że z konta pobrano mi 1 euro... Nie wiem czy to się pobrało już przy dodawaniu karty, czy przy realizacji zamówienia. To jest jakaś kontrola karty ze strony Amazona i pobierają euro, żeby je potem oddać?


Raczej przy dodawaniu karty pobrali to 1€ po jakimś czasie zwrócą
Za 10 - 14 dni zwrócą
to 1 euro to tylko przy płaceniu 1 raz nową kartą, będzie rozliczone lub zwrócone. A o płaceniu więcej jest tu stopazwrotu.blogspot.com/201…tml
Edytowane przez: "jeetlee" kwi 3. 2019
Siemka, sorki za odkopanie tematu, ale mam problem. Również amazon zabrał z konta 1 zł po wybraniu zapłaty kartą, ale nie pobiera kwoty całego zamówienia tylko to jedno euro. Tak ma być? Kiedy pobiorą pełną kasę za zamówienie?
Przed wysyłką pobiorą resztę
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje