Jak odblokować wiadomości

11
lis 19. 2018
Cześć. Na pepperze siedzę dosyć długo, ale teraz założyłem konto i nie mogę pisać wiadomości. Co zrobić, by odblokować dostęp do nich? Dzieki za pomoc.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
11 Komentarzy
@Draytv Nowi użytkownicy nie mogą wysyłać wiadomości prywatnych. Opcja ta zostaje automatycznie odblokowana przez system po pewnym czasie/aktywności w serwisie.
Edytowane przez: "Kaban" lis 19. 2018
Dzieki wielkie! Wszystko jasne
To co zmienić w ustawieniach bo choć jakiś miesiąc temu dostałem monit ze mogę wysyłać pw to ta opcja cały czas jest nieaktywna?
Edytowane przez: "murzynek20001" lis 19. 2018
@murzynek20001 Mówisz o odbieraniu czy wysyłaniu?
O jednym i o drugim za każdym razem gdy próbuje zmienić w ustawieniach funkcje na aktywną za chwilę zmienia się na nieaktywna A podczas próby wysłania wiadomości wyskakuje błąd...
Zarejestrowałem konto we wrześniu tamtego roku, a gdy chcę do kogoś wysłać wiadomość, to mam ten sam komunikat. W opcjach też włączyłem możliwość wysyłania wiadomości do mnie.
Co jeszcze muszę zrobić?
Czy są jakieś konkretne warunki (oprócz włączenia odbierania wiadomości w opcjach przez obie strony), które trzeba spełnić żeby móc wysyłać/odbierać prywatne wiadomości?
można poznać te warunki?
Przylaczam sie do pytania. Jakie warubki trzeba spelnic by mozliwa byla korespondencja prywatna.
Zatem jakie są zasady gry wielki PEPPERZE? Proszę o podanie warunków, które musi spełnić nowonarodzony maluczki pepperek, aby mógł korespondować z innymi.
W czym jesteśmy gorsi od oddających się takim uciechom?!
Nie zamnkniecie nam ust, jest nas zbyt wielu! Precz z komun... cenzurą! Żądamy satysfakcji!


Pozdrawiam z pepperowego inkubatora.
Jakie sa warunki otrzymania mocy wysylania i odbierania wiadomosci PW? O wielki pepperze!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje