Jak (czym) najlepiej przenieść dane z Samsung na Xiaomi

Jan 14. 2023
Pytanie jak w temacie. Może nie poświęciłem dużo czasu na szukanie informacji, ale na pierwszy rzut oka metody są różne i nie bardzo wiadomo, która dobra. Jeśli ktoś przerabiał, prośba o podzielenie się doświadczeniem
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

5 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Najlepiej mieć dwie kopie zapasowe bo jedna może się zawsze (Edytowano)
  Avatar
  Chodzi mi o migrację na nowe urządzenie z Samsung na Xiaomi.
  Nie mam doświadczenia z Adroidem, przez ostatnie kilka lat byłem zamknięty w bańce iOS, czyli środowisko "homogeniczne".
 2. Avatar
  Jakiego rodzaju dane? Wszystkie aplikacje, ustawienia, zapisane kontakty, SMSy, nawet ustawiona tapeta i układ ikon na pulpicie zapisują się w kopii w chmurze Google i na nowym smartfonie zostaną przywrócone. Wszystkie dane typu zdjęcia, pobrane pliki można ręcznie przenieść za pomocą komputera. Są też jakieś aplikacje, które robią to za użytkownika, ale ja tego nie używam. Jedyny problem z przeniesieniem danych na Androidzie to dane aplikacji typu zapisane stany gier, zakładki w przeglądarce itp. - nie wszystko synchronizuje się z chmurą, czasami trzeba robić backup wewnątrz aplikacji, a czasami w ogóle nie ma takiej możliwości i na nowym urządzeniu zaczynasz od zera. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników są i na to sposoby, ale Ciebie chyba do takich nie można zaliczyć.
 3. Avatar
  Mi Mover próbowałeś?
Avatar