Jak aktualizować oferty.

4
lip 26.
Witam. Może to dla niektórych dziwne pytanie ale na pewno pomoże to wielu osobom. Chodzi mi o aktualizowanie ofert. W moim przypadku jak i nie jednej osoby chodzi o to że miałem już jakiś czas wstawianą ofertę ale po jej edycji ona jest tam gdzieś dalej na szarych tyłach a chciałbym aby była na początku jak dodawana nowa. Nie mam żadnej opcji aktualizacja czy cos podobnego. I aby to się ukazało od razu a nie po np. 1-3-5
czy 10 godz. jest taka opcja i możliwość?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
4 Komentarze
@Gajos_. Wszystko nie może być na pierwszej stronie Jeśli jest jakaś istotna aktualizacja, spadek ceny czy produkt jest powtórnie dostępny, najlepiej w komentarzu zawołać @Pepper - zespół dostanie powiadomienie, dzięki czemu będzie mógł sprawdzić/zaktualizować/podbić okazję.
Kaban26/07/2019 15:58

@Gajos_. Wszystko nie może być na pierwszej stronie Jeśli jest jakaś is …@Gajos_. Wszystko nie może być na pierwszej stronie Jeśli jest jakaś istotna aktualizacja, spadek ceny czy produkt jest powtórnie dostępny, najlepiej w komentarzu zawołać @Pepper - zespół dostanie powiadomienie, dzięki czemu będzie mógł sprawdzić/zaktualizować/podbić okazję.

Czyli Jeśli wcześniejsza moja okazja miała -10% a teraz jest znów ale -15% to muszę dodać to @Pepper aby moderzy to sami zrobili to oni dodają ją znów na pierwszą stronę i wtedy pojawia się też ta czerwona ramka że zaktualizowano? Jeszcze nie miałem takiej sytuacji i byłem przekonany że to odbywa się samodzielnie. No chyba że można coś takiego ogarnąć po np. bbcode czy html a nie wiem jak to tu robić dlatego też pytam.
Edytowane przez: "Gajos" lip 26.
@Gajos_. Moderator musi taką informację w ramce dodać ręcznie.
Edytowane przez: "Kaban" lip 26.
Kaban26/07/2019 16:13

@Gajos_. Moderator musi taką informację w ramce dodać ręcznie.


Aha. Dzięki za info. Pozdrawiam
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje