IX Piknik Przyjaciół Schroniska, 30 lecie schroniska w Toruniu

wrz 1. 2022
572643_1.jpg

572643_1.jpg


Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu zaprasza wszystkich miłośników zwierząt (wraz ze swoimi pupilami!) 11 września (niedziela) w godzinach 12:00-16:00 na Piknik Przyjaciół Schroniska. To będzie już dziewiąta edycja Pikniku! Edycja o tyleż wyjątkowa, że obchodzimy w tym roku jubileusz - 30 lat schroniska na Bydgoskim Przedmieściu! Mamy nadzieję, że będziecie świętować razem z nami, już nie możemy się doczekać

Liczba sympatyków Pikniku zwiększa się z każdą kolejną edycją, nieważne czy świeci słońce czy leje deszcz, a to za sprawą atrakcji jakie szykujemy dla naszych gości. Tradycyjnie odbędą się cieszące się ogromną popularnością loteria fantowa oraz kiermasz książek. Z roku na rok dochód z loterii i kiermaszu jest coraz większy, a całość zebranej kwoty przeznaczana jest na potrzeby naszych podopiecznych.

W czasie Pikniku gościć będziemy fundacje oraz organizacje związane z opieką nad zwierzętami. Nie zabraknie oczywiście rozrywek dla najmłodszych, stoisk z wszelkiego rodzaju usługami, gadżetami dla zwierząt, produktami ekologicznymi, rękodziełem, jak i zaplecza gastronomicznego, o czym informacje będą na bieżąco pojawiać się w wydarzeniu.

Co jeszcze na Pikniku? Oczywiście prezentacja podopiecznych schroniska, wszak to doskonała okazja do promocji naszych zwierzaków, jak i samej adopcji. Kto wie, może to właśnie podczas Pikniku nasze czworonogi rozkochają w sobie przyszłych opiekunów My w sposób szczególny chcemy w tym roku wypromować dotychczasowe adopcje, o czym więcej informacji za chwilę...

Tradycyjnie odbędzie się bieg charytatywny dla toruńskiego schroniska "PsieBiegnij Się" - info już niebawem. W planach mamy także inne niespodzianki Zachęcamy do śledzenia wydarzenia, o szczegółach zbliżającej się imprezy będziemy intensywnie informować na forum wydarzenia.

Kochani, puśćcie informację w świat, zapraszajcie rodzinę i znajomych i PSIbywajcie licznie, oczywiście ze swoimi pupilami! Do zobaczenia na Pikniku!
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje

0 Komentarzy