gru 20. 2021
Jak w opisie - czy iPhone z dystrybucji USA/Canada różni się w jakiś sposób od Europejskiej?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj

6 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Inne częstotliwości 5G na pewno.
 2. Avatar
  Autor
  just_kubi20/12/2021 21:10

  Inne częstotliwości 5G na pewno.


  ciekawe czy będzie to jakoś bardzo odczuwalne, bo udało mi się złapać w fajnej cenie 13, a wiadomo jak teraz z chociażby dostępnością jest, tylko właśnie USA/Canada wg. IMEI i zastanawia mnie jak bardzo mnie zaskoczy za te 4 dni.
 3. Avatar
  Vaniszeg20/12/2021 23:54

  ciekawe czy będzie to jakoś bardzo odczuwalne, bo udało mi się złapać w faj …ciekawe czy będzie to jakoś bardzo odczuwalne, bo udało mi się złapać w fajnej cenie 13, a wiadomo jak teraz z chociażby dostępnością jest, tylko właśnie USA/Canada wg. IMEI i zastanawia mnie jak bardzo mnie zaskoczy za te 4 dni.


  Raczej nie.
  5G w Polsce i tak nie istnieje aktualnie. Nie wiem, czy te iPhony z USA mają tylko 5G na mmWave wspierane, czy oprócz mmWave obsługują też 5G Sub-6 GHz, które wchodzi w Europie.
 4. Avatar
  Nie tylko pasma 5G. Lte i 3g tez sa czesciowo inne. Na stronie apple sa wymienione. Kilka osob ktore sciagnelo (znajomych) skarzylo sie ze np poza miastami nie mieli wogole zasiegu 3g.
 5. Avatar
  wadam21/12/2021 13:07

  Nie tylko pasma 5G. Lte i 3g tez sa czesciowo inne. Na stronie apple sa …Nie tylko pasma 5G. Lte i 3g tez sa czesciowo inne. Na stronie apple sa wymienione. Kilka osob ktore sciagnelo (znajomych) skarzylo sie ze np poza miastami nie mieli wogole zasiegu 3g.


  Dokładanie takie są objawy. W mieście nadajników jest dużo różnych (operatorów dla roamingu tez) a na wsi często stoi jeden i akurat może nie mieć potrzebnej częstotliwości.
 6. Avatar
  W 2017 roku kupiłem iPhone 7 (Orlando) oraz iPhone 8 (New York) w sklepach Apple i przy zakupach sprzedawca pytał mnie w jakim kraju będzie używany telefon a następnie przynosił z magazynu sztukę, która podobno była dostoswana na dany rynek, w tym przypadku europę. Nie wiem na ile w tym prawdy, ale telefony działają do dzisiaj w rodzinie i nigdy nie było z nimi problemu.
Avatar