iPhone 11 pro max nowy/używany na dwa tygodnie przed premierą 12stki

3
wrz 28. 2020
Hej, wiele miesięcy czekałem na premierę iPhone 12 pro max, ale coraz to nowe przecieki pokazują że de facto nie ma na co czekać. Liczyłem na mniejszego notcha, większą baterię, 120hz ekran oraz potworny przeskok wydajnościowy 5nm procesora. Okazuje się, że oprócz niewiele mocniejszego procesora A14 oraz kanciastych ramek to urządzenie ma się w zasadzie niczym nie różnić od poprzednika.
Co sądzicie o zakupie teraz nowego za 4800 zł w sklepie lub używanego tydzień na allegro za 4000 zł? Mówię o modelu 64 GB (pomijam zasadność takiej właśnie wersji - mi wystarczy)
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
3 Komentarze
zanim 12 będzie w sklepach (prezentacja prezentacją a na dostawy trzeba będzie czekać) to będzie czas zaznajomić się ze wszystkimi specyfikacjami. Wielu już było "insajderów" i "influencerów" z youtube którzy dawali przecieki że 12 będzie zaprezentowana na wrześniowej konferencji. Tak samo może być z przeciekami dot. specyfikacji. Ja bym na Twoim miejscu zaczekał i na spokojnie porównał.
Ja też bym zaczekał choćby dlatego, że chcesz kupić używany za 4000, gdzie pojawiły się promocje na nowe w tej cenie lub w cenie 4250.
Konferencja ma być 13-14 październik ( teoretycznie) ja bym wstrzymał sie 2 tyg. Nawet jeśli nie kupisz 12 to 11 powinna wyraźnie potanieć. Apple nie może czekać wiecznie z premiera . Weź tez pod uwagę, że za rok bądź dwa będziesz sprzedawał „ten” telefon, i za 12 weźmiesz lepsze pieniądze.
Jeśli przecieki są prawdziwe to 12 będzie startowała od 128 GB. I nie zapominaj ze 11 nie ma 5G które 12 mieć już powinna
Edytowane przez: "JW78" wrz 29.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst