iPhone 11 Pro Max na amazon

9
gru 15. 2019
Witam. Chciałbym spróbować w końcu tego całego ajoesa Przesiadłbym się z OP7 Pro i tak poszukuje jakiegoś pewnego sklepu ale żeby jednak trochę zaoszczędzić. Szukałem ofert "Wysyłka i sprzedaż przez Amazon" bo zależy mi na ich gwarancji i polityce zwrotów ale takich nie znalazłem. Są za to oferty gdzie sprzedawca jest "Apple". Pytanie czy to oficjalny sklep Apple? Czy ktoś sobie po prostu tak nazwał? Jak będzie wyglądać gwarancja?
Mówię np o takiej ofercie:
amazon.de/dp/…8-7

z góry dzięki za pomoc
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
Sprzedaje i realizuje amazon
Ja widzę że tam pisze "Wysyłka i sprzedaż przez sprzedawcę Amazon", a jak kupowałem zegarek to było wyraźnie wyszczególnione: "sprzedawca: Amazon, wysyłka: Amazon"
3435335-5KbE5.jpgAmazon.de sprzedaje. Nie wiem o co chodzi z zegarkiem, ani co Ci tam „pisze”
Najwspanialszypawel15/12/2019 10:10

[Obrazek] Amazon.de sprzedaje. Nie wiem o co chodzi z zegarkiem, ani co Ci …[Obrazek] Amazon.de sprzedaje. Nie wiem o co chodzi z zegarkiem, ani co Ci tam „pisze”


Ehhh dobrze, jest napisane skoro to już tak strasznie kole Cię w oczy. Chodzi o różnice między tym co widzę w ofercie z iPhonem:
3435474-vJMFa.jpgA tym co jest w ofercie zegarka:

3435474-KaVpG.jpg
Spójrz na zdjęcia- jest dokładnie to samo;) Tego iphona sprzedaje i wysyła amazon.
Najwspanialszypawel15/12/2019 11:47

Spójrz na zdjęcia- jest dokładnie to samo;) Tego iphona sprzedaje i wysyła …Spójrz na zdjęcia- jest dokładnie to samo;) Tego iphona sprzedaje i wysyła amazon.


Cóż, myślałem że to zawsze jest rozróżnione jak w tej ofercie z zegarkiem. Raz kupowałem na Amazonie więc wolę spytać bardziej doświadczonych. A tak z innej beczki, gwarancja będzie tylko ta roczna po zarejestrowaniu telefonu czy jakaś inna dwuletnia?
2-letnia amazonu, czyli najlepsza jaka może być
Najwspanialszypawel15/12/2019 12:21

2-letnia amazonu, czyli najlepsza jaka może być


To nieźle. Nie dość że ceny lepsze niż w PL to i obsługa pozakupowa lepsza. Ahhh te nasze rekiny biznesu
Tez się właśnie zastanawiam nad zakupem Iphone 11 pro z Amazonu, widzę ze oferuje oni w Niemczech również ta gwarancje dodatkowa Apple Care plus, orientujecie się może na czym ona polega? Bo na polskim sklepie Apple nie można jej dokupić. Albo może znacie jakieś dobre ubezpieczenie np na wypadek zbitego wyświetlacza ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst