Internet za granicą

5
sie 16. 2019
Witajcie.
Wyjeżdżam za granicę, dokładnie do Holandii na okres 2 miesięcy i szukam najlepszej okazji na pakiet internetu. Obecnie mam njumobile 30 GB w polsce wymienne na 2,43 w UE.
Czy ma ktoś dobrą lub lepszą ofertę na internet? Chociaż żeby z 10 GB było.
Aktualizacje społecznościowe
Zagraniczne zakupy
5 Komentarzy
Nie chcę straszyć, ale jeśli będzie pan tam dwa miesiące, to mogą naliczać opłaty za transfer danych jak w roamingu. Internet w Unii Europejskiej jest wtedy, gdy większość czasu przebywamy w Polsce i raz na jakiś czas jedziemy za granicę. Nie wiem, czy 2 miesiące nie podejdzie już pod stały pobyt w danym kraju ( według Orange oczywiście ). Należałoby to sprawdzić, gdyż np. tirowcy dostawali spore rachunki za korzystanie z internetu za granicą od polskich operatorów.
AndItsGone16/08/2019 12:08

Nie chcę straszyć, ale jeśli będzie pan tam dwa miesiące, to mogą naliczać …Nie chcę straszyć, ale jeśli będzie pan tam dwa miesiące, to mogą naliczać opłaty za transfer danych jak w roamingu. Internet w Unii Europejskiej jest wtedy, gdy większość czasu przebywamy w Polsce i raz na jakiś czas jedziemy za granicę. Nie wiem, czy 2 miesiące nie podejdzie już pod stały pobyt w danym kraju ( według Orange oczywiście ). Należałoby to sprawdzić, gdyż np. tirowcy dostawali spore rachunki za korzystanie z internetu za granicą od polskich operatorów.


W njumobile akurat jeśli będę więcej niż 2 miesiące przez okres 4 miesięcy za granicą, zostaną mi doliczone dodatkowe opłaty.
Bardziej mi chodzi, jaka sieć, nawet na kartę, starterek bym sobie kupił, może mi zaoferować kilka GB za granicą.
Może być również zagraniczna
Sprawdź Lyca mobile
robinmobile.nl/ (najbardziej optymalna oferta jest dla biznesu za 16,95 €)
simyo.nl/ Jeśli chodzi o rozmowy i smsy nie należy też zapominać o operatorze #1 w NL

z innych ofert to cyrograf dwuletni z T-Mobile ~ 30 €

Lyca Mobile nie polecam bo drenuje portfel, chyba ze uwzględnimy rozmowy na Polskie numery, to nie jest takie oczywiste, że są w Pakiecie
zimny18/08/2019 21:40

https://www.robinmobile.nl/ (najbardziej optymalna oferta jest dla biznesu …https://www.robinmobile.nl/ (najbardziej optymalna oferta jest dla biznesu za 16,95 €)https://www.simyo.nl/ Jeśli chodzi o rozmowy i smsy nie należy też zapominać o operatorze #1 w NLz innych ofert to cyrograf dwuletni z T-Mobile ~ 30 € Lyca Mobile nie polecam bo drenuje portfel, chyba ze uwzględnimy rozmowy na Polskie numery, to nie jest takie oczywiste, że są w Pakiecie


Dzwonić nie będę, tylko internet mi potrzebny
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst