Opublikowano 1 stycznia 2022

Internet na karte bez terminu ważności - do ostatniego kb.

Witam, czy znacie może jakąś ofertę, obecnie dostępną na rynku, internetu na kartę bez terminu ważności za to do ostatniego kb ? Chodzi o to aby pakiet internetu nie był cykliczny, żeby niewykorzystane GB nie przepadały po 30 dniach. Kupuje przykładowo raz, 10gb i póki nie wykorzystam one nie przepadają i konto jest nadal ważne. Jak się mb będą kończyły to sobie doładuje znowu itd... Widzę, że jest taka oferta w PLAY obecnie, czy kojarzycie coś jeszcze ?
485062-0QnNc.jpg
Aktualizacje społecznościowe

16 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Frog
  chyba tylko PLAY odNOWA takie jest..
 2. Awatar użytkownika Paellka
  Zgadzam się, że play odNowa. I to nie tylko internet, ale wszystkie pakiety mają nieograniczoną ważność - minuty, smsy. Idealna taryfa dla dzieci albo ludzi starszych, którzy niewiele dzwonią. Ja również z niej korzystam - do playa mam za darmo (stan darmowy), poza sieć niezbyt często dzwonię. Dodatkowo co jakiś czas jest darmowy internet (np. 100 giga na wakacje, ważne 3 miesiące). Jak dla mnie ta taryfa jest najlepsza, nie trzeba co chwilę dokarmiać konta, żeby było aktywne.
 3. Awatar użytkownika Piwo2złoteWbarzePO18
  tylko Play tj. podałeś.
 4. Awatar użytkownika Qurek
  Najlepiej wychodzi Orange Free. W aplikacji doładuj 6x5 zł (łącznie otrzymasz 75GB ). Kupujesz przedłużenie konta na rok razem z GB za 29 zł( SMS na nr 401 płatny 29gr o treści AKT 365). I w ten sposób za niecałe 30zł rok internetu. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Wiwa
  Wychodzi 60 zł a nie 30
 5. Awatar użytkownika samlosco
  Witam, podbijam i odświeżam pytanie. Potrzebuję karty sim z internetem do sporadycznego korzystania 2-3 razy w miesiącu z długim terminem ważności konta, żebym mógł doładować kilka gigabajtów raz na pół roku czy rok i nie musieć pilnować
Awatar użytkownika