Internet na karte bez terminu ważności - do ostatniego kb.

sty 1. 2022
Witam, czy znacie może jakąś ofertę, obecnie dostępną na rynku, internetu na kartę bez terminu ważności za to do ostatniego kb ? Chodzi o to aby pakiet internetu nie był cykliczny, żeby niewykorzystane GB nie przepadały po 30 dniach. Kupuje przykładowo raz, 10gb i póki nie wykorzystam one nie przepadają i konto jest nadal ważne. Jak się mb będą kończyły to sobie doładuje znowu itd... Widzę, że jest taka oferta w PLAY obecnie, czy kojarzycie coś jeszcze ?
485062-0QnNc.jpg
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Frog
  chyba tylko PLAY odNOWA takie jest..
 2. Awatar użytkownika Paellka
  Zgadzam się, że play odNowa. I to nie tylko internet, ale wszystkie pakiety mają nieograniczoną ważność - minuty, smsy. Idealna taryfa dla dzieci albo ludzi starszych, którzy niewiele dzwonią. Ja również z niej korzystam - do playa mam za darmo (stan darmowy), poza sieć niezbyt często dzwonię. Dodatkowo co jakiś czas jest darmowy internet (np. 100 giga na wakacje, ważne 3 miesiące). Jak dla mnie ta taryfa jest najlepsza, nie trzeba co chwilę dokarmiać konta, żeby było aktywne.
 3. Awatar użytkownika nick_do_zmiany73
  tylko Play tj. podałeś.
 4. Awatar użytkownika Qurek
  Najlepiej wychodzi Orange Free. W aplikacji doładuj 6x5 zł (łącznie otrzymasz 75GB ). Kupujesz przedłużenie konta na rok razem z GB za 29 zł( SMS na nr 401 płatny 29gr o treści AKT 365). I w ten sposób za niecałe 30zł rok internetu. (Edytowano)
 5. Awatar użytkownika samlosco
  Witam, podbijam i odświeżam pytanie. Potrzebuję karty sim z internetem do sporadycznego korzystania 2-3 razy w miesiącu z długim terminem ważności konta, żebym mógł doładować kilka gigabajtów raz na pół roku czy rok i nie musieć pilnować
Awatar użytkownika